Prijava

Ето Панинарио ово је све због оног Владе што туче жене.

27 bacanja su imali vise i izgubili 20 razilke...auuu kruh ti jebem...

Solidno nakantavanje, izgleda da se evroliga vraca u beograd.

Ред је Пцето..

Nisam bas ispratio Zvezdu u kosarci od pocetka sezone, ali sudeci po pobedama reko bih da nam je krenulo. Kad pogledam imena, deluje mi da ipak jos nismo ni blizu onog nivoa neposredno pre Alimpijevica. Kakvi su vasi utisci? Jeri cemo osvojiti svih 5 trofeja?

Утисци су добри има женски има све ш се.
Добро играмо ТРЕНУТАЧНО, штавише одлично, појачања добра, центарска линија одлична вањска линија такође, Будућност није знала одакле нападамо, продори, трице, центри, одбрана добра, Давидовац је повређен па га нема тренутачно у ротацији, Ристић исто нешто мало сјебан па не игра, али верујем да ћемо из текме у текму бити све бољи и бољи.
По мени за АБА лигу се боре тренутачно Паћо Звезда и Цедевита по именима, Будућност приказаним против нас није ни за испред зграде.
Српска лига врв наша
АБА такођер ако буде наша, биће тешко узета.
У Еурокупу смо пети по квалитету екипа, и ту очекујем бар Ф4.

Crnogorci u kurac da ljube Alimpijevića što im doneo evroligu

Ovo je bukvalno najodvratniji tim koji je ikada igrao evroligu, sa sve navijačima i ovom dvoranom usranom

Паметније би било да је Мило нешто изманеврисао са Човкетом и средио ЕЛ за нас. ЈБГ Бокане ено ти сад кларкови џексони и остали па играј ЕЛ.

Па да најодвратнији.

Buducnost ce da prodje u el kao paca svojevremeno kad su svi dolazili na izlet

Hahaha jeste sve je tako ko sto kazes

Madrid, istanbul i moskva su debili sto su hteli organizaciju ma sta zna stranac nema to dusu

Ee, videh samo konačan rez. Jel to zvezda igrala baš dobro il' su ovi mnogo grešili? :)

Па играли смо врхстра а и они све индивидуално играли, нема хемије и тима.

* Sevastrokator
Biće teško uzeti sve. Ja bih bio zadovoljan ABA-om čisto zbog EL i da se EK doguramo što dalje jer mislim da možemo u top4..

ја гледам

Da, gledao sam svih 30 i za svaku sam se lozio.

Tako ce i jednog dana neki klinac koji se sada na kaunteru potpisuje CR7 da kuka za ronaldom i da prica tadasnjim klincima da fudbal vise nema dusu a to je klasicno jedenje govana najjace da se lozimk na maradonu i driblinge kojima ne bi prosao omladinca brodarca

Evroliga je i dalje najjace takmicenje u kojem jedan klub iz Evrope moze da se takmici, koliko god bila sranje i "umiruce". Jebiga, tako je.