Prijava

Apsolutno relativna. Mozda su gej.

a šta, tebi su lepe? a? ti misliš da su one lepe? otkud ti znaš da su one lepe? ti si njih posmatrao, a? A?

katija, niš ne brini, znam ja mnoge koji su tako pričali.... samo polako i lukavo....

Pajdo, napravi kalup od kartona u obliku njenog imena, nadovežeš na to srce... Istopi čokoladu i izlij u kalup (ispod stavi masni papir, da se ne zalijepi za radnu površinu... Možeš pomiješati crnu i bijelu čokoladu i stvoriti mermerni izgled, dodati malo cimeta, karanfilčića, šafrana, čilija, vanilin štapić - da malo začiniš i dobiješ unikat). Ostaviš da se oladi, obradiš nožićem i VOILA! Imaš nešto unikatno, što se ne poklanja svaki dan. Onda to upakuješ u neki lijep papir, obavezna mašnica, al' neka stilizovana, nemoj one svadbarske, šljaštreće, nego neku skuplju, satensku.
NARAVNO, ovo je samo jedan mali detaljčić, moraćeš nešto veće uz ovo, nemoj da budeš pajvan.

Romantična večera - ako ne znaš kuvati, jebiga, naručite iz restorana, stvori atmosferu u stanu, sobi, neđe, bitan je ugođaj a ne samo jelo. Ionako se ne pojede, nema se kad.

Ova ideja sa kutijom i mnoštvo stvarčica u njoj je dojajna i iskoristiću je ovijeh dana.

Ало, жене.
Вратите се на тему, а тема је поклон.
Немој да спамујете, да не би пало гаговање.
Ово толеришем само вечерас.
Немој да се понови.
Немој да буде да нисам рекао.

Pajdo, napravi kalup od kartona u obliku njenog imena, nadovežeš na to srce... Istopi čokoladu i izlij u kalup (ispod stavi masni papir, da se ne zalijepi za radnu površinu... Možeš pomiješati crnu i bijelu čokoladu i stvoriti mermerni izgled, dodati malo cimeta, karanfilčića, šafrana, čilija, vanilin štapić - da malo začiniš i dobiješ unikat). Ostaviš da se oladi, obradiš nožićem i VOILA! Imaš nešto unikatno, što se ne poklanja svaki dan. Onda to upakuješ u neki lijep papir, obavezna mašnica, al' neka stilizovana, nemoj one svadbarske, šljaštreće, nego neku skuplju, satensku.
NARAVNO, ovo je samo jedan mali detaljčić, moraćeš nešto veće uz ovo, nemoj da budeš pajvan.

I onda se ubij kad to sve završiš.

hvala :) samo napred :)))

Kako se promovises, fukso jedna muska :pederskismajli

Bas je kul da skuvas nesto bas zato sto ne znas- cenice trud i ako ne bude jestivo.

I onda se ubij kad to sve završiš.

Бум!

joj kako je oštar ovaj džimi! katija, šta misliš, oće samo da nas gaguje, ili će da nas i spenkuje?!

evo, evo, idemo... laku noć!

edit: katija, sestro slatka, ja ne smem više ništa da kažem :gasi vuku i odlazi po vibrator:

imamo hemijsku verziju i hm nazovimo kulinarsku. jos da me neko posavetuje kako da od srafova, spenadli i aparata za varenje napravim drzac za peskire i to je to :)

I onda se ubij kad to sve završiš

katja nemoj tako, decko je hteo da pomogne :)

Kakva tema... a počela je sasvim običnim pitanjem... Ništa, ja sutra uveče otvaram temu 'Kako naći dečka?', da idem korak po korak, pa ću doći i do poklona :))

dzimi je zauzet ali ce rado zaspamovati i tu temu forget. :D

kako ne.... Bre, samo se setite pokliča JA.....

Pa, majke mi, treba doći do poklona... :)) A ti kad bi devojci samo pokazao ovo, da pročita, mislim da bi se slatko nasmejala :))

Не озбиљно, купи јој микроталасну и донеси јој кући, прикључи и кажи: "Ш'а гле'аш, неће сендвич сам да се спреми!"

:)
питање за џимија хоће ли се самогаговати с обзиром на то да предњачи и потпирује оф топик. или хоће ли се бар опоменути
имам само нешто да кажем, усиљени поклони и туђе идеје су ми тако срање, ако не знаш шта ћеш, немој ништа ни да купујеш. Цвет је супер, шта има везе што увене за два дана, битан је гест и пажња јебо га, каква материјалистичка размишљања...

katija, ja smem samo spenkovanje, inače će čiča da se ljuti... ali da znaš - neki vukajlijaši i jesu vrsni jebači :)))

Lemaja, ma znam, pa moj Hani gde udari, tu trava ne raste više.
Neće se Čiča ljutiti. Pustićemo njega da gaguje neku po sosptvenoj želji. Vidim da se par njih uzjebalo već, prosto vape za...