Prijava

Jimmy Choo, jebeno si prost.

dzimi, nema ko da ih jebe? a sto? jesu ruzne? i izvini, ali prirodno se namece - zasto se tvoja zena druzi sa ruznim i isfrustriranim devojkama...

pufnice, nije on prost, on je samo zivotinja!

Како лепо размишља ова Катија. Она је једноставно женска верзија мене. :)

Nije Dž, ja sam tvoj dupli :)

Sad bez zezanja, ja mislim da su halteri ili neki sexy veš odlična ideja. Pre svega, ako je to čeljade, kako pročitah neka štreberka i muzičarka, taman malo da joj zagolicaš perverznu stranu. Možda ima potencijala.
Ako joj se dopadne, a sigurno hoće, jer halteri daju moć, ti ćeš proći odlično. Dostići ćete jedan viši nivo u vašem seksualnom životu. Jedini problem koji može da se javi, jeste da ti brzo svršiš. To se i mom nesterniku desilo, usled količine jebozovnosti koju sam emitovala. Ali ja sam taj problem na sebi svojstven načina rešila, pa mogu da posavetujem srećnicu zbog koje mi ovakvu debatu vodimo.

pufnice, nije on prost, on je samo zivotinja!

svinja štaviše. i to muška.
vepar :)

svinja štaviše. i to muška.
vepar :)

mmmm gotovo! dovodim džimija u trojku sa mnom i čičom! rrrrrrr!

Ja volim zivotinje, al on bi od mocuge napravio univerzalni lek, nesto poput rakije ili Pavloviceve. Malo je vec kurva.

dzimi, nema ko da ih jebe? a sto? jesu ruzne? i izvini, ali prirodno se namece - zasto se tvoja zena druzi sa ruznim i isfrustriranim devojkama...

Нису ружне. А што су исфрустриране? Не знам.
Ваљда зато што их нико не јебе? А то је ваљда зато што су исфрустриране.
Врзино коло, јбт.

Jimmy Choo, jebeno si prost.

Фак јеа!

Lepo ja rekoh, mocuga 3x dnevno pre obroka- svaku boljku leci.

Ja volim zivotinje, al on bi od mocuge napravio univerzalni lek, nesto poput rakije ili Pavloviceve. Malo je vec kurva.

http://vukajlija.com/kitomicin/62453

Gospode Boze.... Kako sam jebeno znala....

Ja zamišljam sad tu devojku u halterima kako gudalom lupka tog svog dečka po guzi i galami na njega jer je bio nevaljao, a onda ga baca na krevet...

А да је камшотујеш... знаш онај трип, зажмури бла бла... и онда шљас! Можда јој се свиди па камшотуеш стално... а?

Ja zamišljam sad tu devojku u halterima kako gudalom lupka tog svog dečka po guzi i galami na njega jer je bio nevaljao, a onda ga baca na krevet...

Како је перверзна ова Катија! Скоро као ја!

Džimi, nemaš samo ti takvu definiciju. Još jedan dokaz tvoje malopređašnje tvrdnje :)

hahahahah katija! ludačo luda! :D:D:D ma ti bre radiš za neku fabriku haltera! garant! :P

džimi, ja ne znam zašto ti svoju ženu ne obraduješ tako što ćeš joj "smiriti" drugarice!? dal ima lepši poklon nego da vidi svoje ortakinje sa širokim osmesima na licu i to tvojom zaslugom!!!

Ja zamišljam sad tu devojku u halterima kako gudalom lupka tog svog dečka po guzi i galami na njega jer je bio nevaljao, a onda ga baca na krevet

А и ја будала уђем и помислим ово нека озбиљна тема:)

džimi, ja ne znam zašto ti svoju ženu ne obraduješ tako što ćeš joj "smiriti" drugarice!? dal ima lepši poklon nego da vidi svoje ortakinje sa širokim osmesima na licu i to tvojom zaslugom!!!

А, не. Ја сам својој жени веран и планирам да тако остане.
Планирао сам неке ортаке за те другарице, though.

То је релативна ствар, зар не?