Prijava

Pokloni joj doručak u krevetu... Ko ne voli da ždere u ležećem položaju?

Воде љубав са мушкарцем, али је величина вибратора битна, јбт.
Нисам лекар, боље ће ти неки гинеколог објаснити, али вагина има тенденцију да се шири. Ако је она ''разрађује'' превеликим вибратором, после мушкарца неће ни да осети. Може колико хоће да ''води љубав'' с тобом, али од оргазма неће бити ни ''о''.

apsolutno tačno...receptori su na zidu vagine...tako da kad se raširi..a širi se...nema orgazma.

Da ne filosofiram? Hvala, Dzimi, bas si do jaja.
Znaci posle porodjaja, ne daj boze dva-tri, zena ni ne oseca k?

Da ne filosofiram? Hvala, Dzimi, bas si do jaja.
Znaci posle porodjaja, ne daj boze dva-tri, zena ni ne oseca k?

Зависи од жене до жене. Али да. Многе након порођаја имају проблем са доживљавањем оргазма. А и њихови мужеви, јер су им жене прешироке.

Царски рез је кева, бре.

Ако је она ''разрађује'' превеликим вибратором,

aaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahah jao dzimi, nasmeja me covece! na casove anatomije - brzo!

borko, nemoj molim te da se razocaravas u mene! sa cu ti objasnim! ja sam izvukla tu generalizaciju, jer zaista, sve devojke koje ja poznajem a koje se loze na bljutavu romatiku su devojke koje obozavaju cvece! i onda rade upravo to - suse to cvece, pa ona imaju gomilu brasnjavih raspadajucih smrdljivih mumija po kuci... inace, po feng shui-ju u kuci nikako ne treba drzati suvo svece...

pufnice - znam te, znas me, znamo se ;)))))

Шта је бљутава а шта небљутава романтика?

vi još raspravljate... dečko ti ko da si vazda p'jan... jesam ti rek'o šta pali...

Tooo, UAAAA bljutavoj romatici!!!

ok, jebote! zar je moguce da ama bas nista ne znate o tome kako klitoris funkiconise i gde se nalazi g tacka! jebote! na sledecem okupljanju drzim prezentaciju! (u .ppt ne na prakticnom primeru!!!!)

Bljutava je ona prezvakana. Cvece, bombonjera, Titanik et cetera. Ono prezvakano na sta jos vlaze samo 15ogodisnjakinje jer ne znaju za bolje.

od problema sa poklonom do raširene vagine i G tačke u 5 koraka...samo na Vukajliji...

ok, jebote! zar je moguce da ama bas nista ne znate o tome kako klitoris funkiconise i gde se nalazi g tacka! jebote! na sledecem okupljanju drzim prezentaciju! (u .ppt ne na prakticnom primeru!!!!)

SKANDIRAJU SVI:
"Hoćemo praktično, hoćemo praktično...!"

aaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahah jao dzimi, nasmeja me covece! na casove anatomije - brzo!

Имам пријатеља који је управо гинеколог. Тако да... Оно. Није да нисам то продискутовао с њим. :)

No comment, Dzimi.

Нисам ја то измислио. Знаш како каже она народна: ''Где беба изађе, ту курац више не улази''.

Знам да сам прост, али има ту истине.

Ja sam izgleda nevidljiv na ovom Forumu ali se nadam da će me neko poslušati DORUČAK U KREVETU-ŽDRANJE U LEŽEĆEM POLŽAJU JE KEVA

ok, jebote! zar je moguce da ama bas nista ne znate o tome kako klitoris funkiconise i gde se nalazi g tacka! jebote! na sledecem okupljanju drzim prezentaciju! (u .ppt ne na prakticnom primeru!!!!)

Лемајо... :)

UBlTl ZENE POSLE PORODJAJA!!!!!! ZA JEBANJE NlSU!!!

LOL reče dečko da ne ume ni jaja da isprži a i zive 250km jedno od drugog