Prijava

samo savet: sta god radio NIKADA NE KUPUJ NESTO OD ODECE BEZ NJENOG PRISUSTVA. tu ces zasrati, i iako kaze da je lepo, ogovarace te pred drugaricama i kikotace se kako si debil bez ukusa.

Слажем се да не треба женама куповати одећу без њеног знања и присуства.

Али ме копка овај други део.
Који ће ти курац девојка која те оговара пред другарицама?
И који ће ти курац девојка која се кикоће?

Шипарице, МРШТЕ У ОСНОВНУ!

На крају, само јој подари такав секс да га памти до следећег виђања и да лучи влагу сваки пут кад се сети истог.

Džimi, budi devojci samo jednom neveran :) Na pvt-u ćemo detalje.

Али ме копка овај други део.
Који ће ти курац девојка која те оговара пред другарицама?
И који ће ти курац девојка која се кикоће?

Шипарице, МРШТЕ У ОСНОВНУ!

ne znam, ali sam prisustvovao jednom skupu (bio jedino musko) kad su zene ogovarale nekog jadnika sto u spaniji kupio svojoj devojci haljinu.
bilo mi zao coveka iskreno, i probao sam da ga opravdam, al kokoske...

a ogovara i tebe tvoja, ne sekiraj se.
EDIT:
mislim nemoj pogresno da shvatis, ne mislim ja na ovo ogovaranje gde te zajebava, i ja bi popizdeo zbog toga, nego deli nesto sa prijateljicama sto mislis da i ne bi :)

Жене су зло, ништа им не треба поклањати, јер су незахвалне до зла бога! Вазда ће гледати да ли је то што су добиле на поклон добро ил није и увек ће му наћи ману! Незахвалне су бре!

Јесте. :)) Слушај ти само Лемајићку и стави латице ружа у картонску кутију.
Као најгори отпозадичар! :))

hahahah ludaku ludi! ti si bre zivotinja! ;))))

normalno da vas ogovarmo, zene smo zaboga... nemate vi pojma sta sve pricamo o vama kad se okupimo na nekoj kafici... sve do najsitnijih detalja...

sto se tice odece, to stvarno, nemojte osim ako vam je sama pokazala nesto sto joj se uzasno dopada...

Жене су зло, ништа им не треба поклањати, јер су незахвалне до зла бога! Вазда ће гледати да ли је то што су добиле на поклон добро ил није и увек ће му наћи ману! Незахвалне су бре!

Ти по оној:
"Ћуд је женска смијешна работа!
Не зна жена ко је какве вере,
стотину би промјенила вјерах
да учини што јој срце жуди."

Kupi joj haltere. Nije skupo, reci joj da si je zamisljao u njima i da je vrhunski izgledala.
Ona ce ih rado obuci, a i ti ces imati koristi.

Kupi joj haltere. Nije skupo, reci joj da si je zamisljao u njima i da je vrhunski izgledala.
Ona ce ih rado obuci, a i ti ces imati koristi.

Шта ако је јебено дебела цура, како да јој кажеш да је секси кад није? Дај молим те!

Pa ako je jebeno debela, a on je sa njom i imaju odnose, znaci da se njemu dize na nju i da ga privlaci, jer ne verujem da bi se silio i glumio mazohistu. U skladu sa tim, ne verujem da mu je prvi put da kaze svojoj devojci da je seksi.

ti poznaješ svoju devojku kako da mi znamo šta ona voli.... Ti najbolje možeš da smisliš šta da joj kupiš.

a ogovara i tebe tvoja, ne sekiraj se.

Не оговара ме, веруј ми! :) Нема с ким.
Све њене другарице ме МРЗЕ из дна душе, тако да ме не помиње пред њима. :Д

Жене су зло, ништа им не треба поклањати, јер су незахвалне до зла бога! Вазда ће гледати да ли је то што су добиле на поклон добро ил није и увек ће му наћи ману! Незахвалне су бре!

У праву си, углавном.
Већини жена бих поклонио само говно.

hahahah ludaku ludi! ti si bre zivotinja! ;))))

Не бежим од тога. :)

Ет Хатакаран... Брате тако је веруј ми.... ево пример моје швеце, ја добијем за рођендан неки дукс бла бла пре коју годину, и мени се свиди логично, један дукс, економичан поклон, топао могу да га носим и лети и зими, а она кад је видела каже "њах, и није нешто!" Шта курац! Ко да је битно бре! Не можеш им утувити у глоову да није битно шта је, битно је да се неко сетио да им нешто поклони! БРЕ!

Sto te mrze? Jer si zlocest?
E jebem mu misa, meni zao da baca novac na odecu koja mi se nece dopasti.

Žene su pičke obične!!!!

Већини жена бих поклонио само говно.

Uz uputstvo kako da ga pojedu, inspirisano brojnim predlozima sa istoimene teme :)

ko o cemu - katija o halterima! hehehe :))))

ajoj bre... vi bre ni ne sanjate kakve su zene zlo.. verujte mi... pojma nemate...

dzimi zivotinjo (mmm kako to seksi zvuci!) zato te mrze njene drugarice? sta si im radio?!

Ištampaj ovu temu, pa nek zna da ti barem nije bilo svejedno.

Sto te mrze? Jer si zlocest?

dzimi zivotinjo (mmm kako to seksi zvuci!) zato te mrze njene drugarice? sta si im radio?!

Јер нема ко да их јебе, а хтеле би.

----------

Како лепо размишља ова Катија. Она је једноставно женска верзија мене. :)

Žene su pičke

Joj, koja mudrost u 3 reči. Često je koristim :D