Prijava

Svu marihuanu treba spalit.

Svu marihuanu treba spalit.

+

Marijuana is not a drug!!! I used to suck dick for coke! You ever suck DICK for marijuana?

na ovoj temi sam odavno kobjasnio

Ја сам за потпуну легализацију уз маркацију - ко пурња грање, мора да има лист канабиса на личној карти, да се зна да је грањкоман, тј зависник. Држава треба да производи, продаје и контролише вутру и вутромане, а све са циљем да наркомани не падају на терет пореског новца нормалних људи који се не дрогирају, да не откидају паре од трудница, инвалида, радника, научника, доктора итд.

Може. Ал да се онда маркирају и дебели људи, пушачи (дувана), сви који пију алкохол, они што се не дижу од компа ( и други који су недовољно физички активни) итд. Зашто да се савесним људима намеће терет лечења неких који су сами криви за свој дијабетес, срчане и мождане ударе, остеоартритисе, ракове плућа и осталих органа, цирозе, сколиозе, тромбозе...

+9867 na GM-ov post

ja nikako da shvatim sta je toliko dobro u vezi sa marihuanom.

ја не бих волео, због наркомана

GM - све што си написао ПОТПИСУЈЕМ!

definitivno za

evo razloga:

1-turizam bi nam bio prejak
2-nasilje bi se smanjilo...navaren covek ne voli da bije
3-muzika i filmovi bi nam bili prevrh
4-panduri bi se skoncentrisali na malo bitnije stvari

Jes da kasnim malo sa čestitkama za Dan zaljubljenih u svetog Trifuna, ali zato nikad nije kasno da se ljubav iskaže.

http://xdream-gifthouse.de/images/product_images/popup_images/2165_1.jpg

I find it quite ironic that the most dangerous thing about weed is getting caught with it.