Prijava

Kasno se vracam u diskusiju, hteo sam da kazem da sam jos uvek ZA

Treba da bude obavezna, da biju ko neće.

Realno, svet bu bio lepse mesto I ne bi bilo toliko drkosa na svakom koraku da svako smota po jedan kad se probudi :)

Tako je. I niko ne bi imao rak ni napade epilepsije. Ustvari, sve bi bolesti bile iskorenjene. I svi problemi uopšte bi bili rešeni. A i za one koji ne bi bili rešeni bilo bi nas baš briga, jer bi svi bili stondirani 100% vremena.

Ljudi bi se krili po parkovima dok su strejt, da ih ne uhapse batinaši.

Slušaj ove drogeraše.

Nena na Balkanu legalizacije/dekriminalizacije dok se standard i kvalitet života građana ne upristoji. Zašto? Zato što su nam ekonomije u ofsajdu, industrija praktično ne postoji zahvaljujući dobrotvorima iz EU pa država mora odneđe da ima priliv novca za servisiranje plata, penzija itd, a to da marihuana utiče povoljno na duševna stanja korisnika je neispravno stanovište, ako je neko džiber onda će posle džointa biti napušeni džiber i tako dalje sa karakteristikama.

I ovako se to radi

https://metro.co.uk/2017/03/21/you-should-be-putting-weed-up-your-anus-instead-of-smoking-it-doctors-advise-6524139/

Vi ste još živi, jebo vas bog!

Svakako daleko bezopasnije i manje štetno od alkohola.. ne kažem da je dobro stalno variti, od marihuane opada produktivnost ali nema ničeg lošeg u tome da se u slobodno vreme zavari buxna

Далеко мање штетно и од алкохола и од цигарета. Додуше може изазвати психозу код неких што имају погодан ген за шизофренију али стави се упозорење и то је то. ЗА дефинитивно.

Legalizacija da, ali da to ne znači da nije štetno. Da lepo svaka džidža ima deklaraciju sa procentom THC-a i poreklom. Ovako kako je sad je realno najgore. Nikad ne znaš šta ćeš da uneseš u sebe. Mada, pre će gejevi u Srbiji usvajati decu no što će vutra biti samo obično dobro koje možeš da kupiš u dućanu.

Treba sjebati duopol veronauka - građansko vaspitanje uvođenjem trećeg predmeta koji bi deci govorio o svim aspektima psihoaktivnih supstanci. Ovako imamo situaciju da klinci u sedmom razredu loču, vare i guraju eksere (verovatno lovatorska deca i mrljaju) i svaki roditelj misli da je njegovo dete divno, sve dok se ne desi situacija poput skorašnje u mojoj sredini u kojoj je klinka od 15 (slovima: PETNAEST!) godina overila od eksera.

Jel mislite da bi vutra bila tako popularna ako bi se svuda legalizovala? Mislim da gomila ljudi duva jer je eto kul, šmekerski, a zabranjeno. Mada, s druge strane, dosta ljudi duva i čisto iz zadovoljstva.

Далеко мање штетно и од алкохола и од цигарета.

Kad smo kod cigareta, mislim da je to najbesmisleniji porok ikada. Okej, mogu da skontam da se nekome pripali posle seksa ili kvalitetne vecere, eventualno kad izadjes uz dobro pivo, al brate da pusis ceo dan po paklu, kasljes ko som i uz sve to smrdis ko tvor, stvarno jebote, ako si zavistan od toga idi leci se i ostavi.

Hajd ne filozofiraj. Nisam pusac ali mi je gotivnije od alkohola jebenog. Barem neces nikoga ubiti kad sjednes za volanom nakon ispusene paklice.

Istrazivanja su pokazala da se smanjuje broj duvaca legalizacijom, citao sam da je u Holandiji smanjeno tako

Pozivate se na manju štetnost u poređenju sa alkoholom, a s obzirom da ljudi nemaju mjeru, većina bi bila stondirani kao zombiji, i baš bi prijatno bilo sjedjeti u društvu s tako usporenim likovima.

Pušenje jeste najbesmisleniji porok. A dok sam bio pušač bio bih u stanju Remea da pobedim u istrajnosti dok bih branio pušenje. Čudno je to, koliko samog sebe ubediš da je to dobro.
Da se ne lažemo - jeste drugačije kada su 95% ljudi sa kojima si u svakodnevnom kontaktu isto pušači, onda ne smrdite jedni drugima... takođe - i žena i ja smo otprilike istovremeno batalili cigare, to je pomoglo. Ali sada mi se uglavnom povraća kada omirišem duvan na nečijoj odeći. I što je najlepše - nekada kada poijem i kada neko u društvu puši cigare i dalje mogu da zapalim jednu, premda je retko dovršim.

Najbolje mi je to opisao jedan prijatelj, u to vreme obojica smo duvali, ali ja sam pušio i cigare a on nije:
"U čemu je tu zadovoljstvo? Od trave barem dobiješ neki trip, a cigare? Povuceš dim i - ništa! Ali ti se uzima još".

Samo da dodam - od kad sam ostavio cigare prešao sam na vejpovanje, (sa nikotinom), e to je tek neopevana nebuloza, ali je neuporedivo čistije, zdravije i jeftinije od duvana. Jedino što izgledaš kao retardinjo, jebi ga.

Ja verujem da sam u kasnom stadijumu ostavljanje pušenja, koliko god ovo nelogično bilo, pošto sam godinama na dve pakle bio. Dešavalo mi se da po nekoliko dana ne popušim, ali je počelo da mi biva neprijatno što mi drugi ljudi nepušači govore da se osećam na duvan. Ide mi na sujetu, osećam se kao sanitetski neispravan, ne znam. Sad sam u fazonu da slušam stalno bivše pušače koje sam do skoro smatrao sektašima. Ja sam sada pušač kome se cigarete gade.

E ja sam prošao kroz taj stadijum, da sam pušač kojem se cigare gade. I stalno su mi ispadale cigare iz ruku, to mi je bio omen.