Automobilizam

  1. Најбоља ствар у универзуму, поготову ако унутра имаш клоњу. :Д

  2. Evo tog kombija (telefon se ne može pohvaliti kvalitetnom kamerom):
    http://www.dodaj.rs/f/E/12V/17ZJymfg/dsc0238.jpg

  3. Jebote, neđe sam probio mjesto za rezervni točak. Valjda nisko, a kad šlajfuje udara kamenje. Nije velika rupa, 5X5 cm.
    Možda da malo podignem gore? Ionako nemam rezervni točak. I da ojačam armaturom...

  4. Ti bolje traktor da si kupio :D

  5. Fala, ali imam već dvojku lolo
    Na Eskortu je lim katastrofa. Kadet je za njega svijet izmislio.

  6. Ford je govno teško što se lima tiče.

  7. Jedino se Nemac sa autima još drži sve ostalo postalo teško sranje, plastika, silikon, 100 puta reciklirani limovi .....

  8. Ja ne znam kako bih smio da vozim Renoa sa plastičnim blatobranima.
    Prvo auto napravljeno od recikliranih materijala je Trabant. Ko ga smisli, majku mu jebem.

  9. A Francuzi su šampioni u fušeraju. Auta za jednokartnu upotrebu. Kao kurtoni.

  10. Otkad se pojavio novi Megan, su baš zajebali stvar, čak i estetski (jedino mi se Laguna sviđa). Mnogi smatraju da čak i Kia, za koju se prije 10 godina nije ni znalo, proizvodi kvalitetnija kola.

  11. Bila je tolika i prošli put kada si kačio :D

  12. Jes?
    ja mislio 150... lololo

  13. Видите бре да није фиксно... Зовем га сутра да видим хоће ли да спусти цену мало... За неких 147 хиљада, лолол.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.