Automobilizam

  1. Не бих уграђивао плин јер мало прелазим а релативно често мењам кола. А да би добар плин уградио треба доста кинте, а ови лошији оно... Можеш добро да прођеш, ал опет више троше а и није више плин толико јефтин... Шазнам. Нисам против, далеко од тога, пре бих купио ауто са плином него без њега ал није ми пресудно.

  2. Имам и таки, пече палачинке па растура.

  3. Ma odličan je plin... za kuvanje x)

  4. Elem, sutra dobijam vitaru nazad, završio je bošista posao, izašlo me sve iljadu maraka.

    Amin!

  5. Nova ili remont?

  6. Ako je remont, dosta je skupo. Imaš li garanciju?

  7. Pošto je moja bila totalno aut a vitarinu nismo mogli naći (jer ovih dizelki nema na otpadu, jelte, kud ova moja pumpa bila evropska, pravljena u opelu, poserem se na GM pa zato i oće crkne, ne znam samo ko je stavi meni u suzukija) našli smo mazdinu pa remontovali to.
    Pumpa 400 maraka, remont 250, ostalo otišlo na ruke i sitne gluposti što ide uz to.

    Biće garancija, za te pare bar 40 godina.

  8. Имам и таки, пече палачинке па растура.

    Jasta.
    Gtd, tebi mozda smesno, ali npr meni nije :)
    Mi napunimo 1000 benzina i jedva 5 voznji po gradu obavimo i nema vise.
    Napunili 1000 gasa, vozimo se vec nedelju ipo svak i dan negde po 2,3 puta..
    Jebiga, jevtinije bolje.

    Do sela mi treba za 3000 benzin da napunim.
    Gas 2000 i imam da se vozam po selu.

  9. Ja za 15 eura 300 kilometara i još nije do rezerve. Ne volim plin samo zbog performansi i jer zauzima gepek...

  10. 20 maraka 120 kilometara.
    Ali što brže to više :D

  11. Mislim, više goriva, manje kilometara :D

  12. GTD, ne smanjuje nesto mnogo on performanse.
    Evo, isti je osecaj i gas i benzin.
    Nista se nije promenio.
    Na oba tera, jebe kevu.

  13. Meni je na prvo mjesto dizel, zbog ekonomske situacije i jer je milina kako povlači iz niskih obrtaja.
    Ali može i benzin, ako je auto baš jeftino, ko ga jebe. Ja sad da uložim 5 'iljada u Eskort, ne bih ga moga' prodat preko 'iljadu.

  14. jer je milina kako povlači iz niskih obrtaja.

    Al me nervira što se dizel guši pri višim obrtajima... Mada za gradsku voćnju dušu dalo

  15. Ма да имам кинте возио бих и ја више на бензин, оно и треба мало ту и тамо да се провоза десетак километара да се не запуши црево на пумпи за гориво. Сад га само палим и извезем понекад на бензин, али сам решио да чим утрчи нека кинта вишка која би отишла на пљуге, сокове и очи гладне ''налијем'' бар 2,3 литра бензина и пређем тих десет-петнест километра до другара једног. А што се гепека тиче, можеш боцу у резервни точак, а сам точак усправно да нечим привежеш или зашрафиш.

  16. @Приштевац
    Pa ne vozi ga preko 3500 obrtaja, posebno ako ima turbinu. Dizel kad voziš, za razliku od benzinca, maksimalnom brzinom, kazaljka se ne primiče crvenom polju (u odgovarajućem stepenu prenosa).

  17. Pa ne vozi ga preko 3500 obrtaja, posebno ako ima turbinu. Dizel kad voziš, za razliku od benzinca, maksimalnom brzinom, kazaljka se ne primiče crvenom polju (u odgovarajućem stepenu prenosa).

    Pa da, znam, al me to nervira pomalo kod dizela. Ali šta sviram kurcu, ne vozim trke, nego po gradu... Mada ja mog Kadetta ponekad zavrtim malo jače, čisto da ga produvam malo, valja se lolololo

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.