Automobilizam

  1. Брате Вуле да ниси запео за два три модела не би морао да одустајеш. Не можеш да ми кажеш да не можеш наћи ауто до 800 еура да ваља...

    Nisam brate za dva, tri, ali trazim nesto kolko tolko pristojnog izgleda, jebi ga, ne bih vozio neku olupinu sa 18 godina.

  2. Е јбг сад... Са 18 година се и возе олупине. Ништа спектакуларно и не можеш да нађеш за те паре. Гледај да ауто буде здрав и без улагања ако већ немаш могућности да скупиш ишта преко тога.

    Ти мораш да прођеш све и свашта са тим колима, и чукања и кварове и гребање и поправке и веруј ми свашта. Није битно како изгледа ауто, ако је здрав.

  3. pa normalno da ne trazim nista spektakularno, zato i gledam kola 20+ godina, samo da pristojno izgleda

  4. Дефиниши пристојно...

  5. možda nekog japančića da uzmeš

    prvi put vidim ovo čudo
    http://www.pik.ba/artikal/9040006/fiat-850-sport-cupe/

  6. Ovo je italijanski kult ali se ne isplati uzimati u restauraciju jer nema nigdje dijelova do Italije i to po klubovima ljubitelja, a oni nemaju baš strpljenja da im ti baneš i tražiš dijelove već se moraš družiti ko sektaš.

  7. Elem, nisam dobio danas auto, još nije gotovo, jer kako dublje ulazi u njega tako otkriva mračnije tajne :D

    Pomijenjao je žice, sajle i čuda da bi se uklopilo u novu pumpu, morao je prespajati elektroniku nanovo, 3 električara su na motoru su već 2 dana.

    Usput je otkrio problem na turbo punjaču koji je uspješno otklonio, otkočio i motor je dobio još 1300 obrtaja.

    Biće to opasna makina, jelte.

  8. Sale d snajperist
    Vakuum GTD, bio malopre uzo servo, 15-ak evra..

    Jesam ti reka'?

    @Vule
    Ona 3 golfa što si postavio su više nego olupine. Uzmi bilo koje auto, koje neće crknut' odma', dok se malo ne ispraksiraš. Biće ti žao ako u nekog zalijepiš dobra kola.

    Ustavila me i policija, jer nemam zadnju tablicu (na Golfu). Ja im objasnio da je to zbog uštede na masi, jer lakša auta brže idu i manje troše.

  9. Biće to opasna makina, jelte.

    Dok je ne ofarbaš u crno (zajedno sa staklima), a felne u žuto i staviš najveći spojler što nađeš - Neće lolo

  10. Odlučio sam da tablice zakačim pop nitnama, bez okvira, pa da ih farbam (iako je zabranjeno bušenje tablica).
    Ali mi izgleda mnogo dobro okvir, bez tablice. Uklapa se uz štop svjetla.

  11. Zamisli igranke da ovo iskoci lolol http://www.topgear.com/uk/car-news/watch-a-toy-car-do-205mph-2013-10-08.

    Vule skupljaj jos para pa ces imati vise izbora. Zauzmi stav, nemoj trositi ustedjevinu. Dogodine ces imati vise i biti mudriji i ozbiljniji i sve. A to nije puno vremena da cekas dok ne dobijes auto. Samo se sjeti da ces ga se toliko navozati da ces samo traziti izgovore da prosetas... Ja sam cekao dosta dugo i na polaganje i na auto, ali evo me. Nista nisu bolji ovi sto dobiju auto sa 17 pa cekaju ponoc da napune 18 i odma polazu...

  12. Ma ja napravim pokolj muva na haubi kad god vozim, a ne ovog čuda.

    Ja sam položio tek krajem 2009... ali za kamion x)

  13. Која је поента направити уникатан ауто за своју душу и потом га увалити некоме ко га не познаје у душу? АНТИХРИШЋИ !!!!!!!111111763653264324354

  14. Турих ауто на огласе, нешто ме жацну у пределу леве преткоморе, али мора се, шташ... Зато сам ребно цену. олололо

  15. Не дам, да ме зовете да ми нудите дрва за огрев у замену! хњо хњо хњо

  16. Pase li 6 mrtvackih sanduka, 20 vijenaca i 2000 komada svijeca, sibica i sitnica tih?

  17. Bijeli sa egipćaninom zakačenim za retrovizor?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.