Prijava

Hahaha to je to

Brera ona od drugara, verzija 3.1 izašla na oko 370 ks, juče se vozali, ja sam išao ka gradu, nije mi bilo prijatno, ali ostavio sam golfa 7 koji je išao oko 170 kao tačkicu u retrovizoru... Nije ono zdravo voziti

Kako leti to jebem ti. Svaka mu cast

ps
Miki da se javi na salter 4 xd

Bio. Otres'o ih, zadnji bio.

Miki sjetio sam te se jutros. Izasli na bulevar sa radarom, mislim 40 da je znak, i pisu sve ovima sto su iz drugih gradova a vozili 50 tipa. Reko jedino tebe ne bi mogli zajebat haha

Pa izdriblali me šveđani jbg, pre toga nisam ni ja vozio po ograničenju. Nego idioti imaju kamere i radare svuda i šalju čestitke. A tipa svaka iduća kazna platiš 25-50% više (ni osnovna kazna nije baš mala) i još šalju u osiguravajuće pa postaješ ''rizičnija kategorija vozača'' i onda ti oni povećaju osiguranje idući put kada osiguravaš auto.

Jesi ikad platio kaznu u svedskoj?

Miki, tako se vaspitava bahata omladina kao ti

Ma daj kaze izdriblali ga a nije platio ni kaznu ni nista. To se ne zove driblanje nego “naplasili me pa sam vozio po propisima” jbg

Haha pa tako je.
Kaze i da prije toga nije vozio po ogranicenjima, a vozio tipa 10 preko. Ponekad.
Gledao u sat stalno da ne bi 11 xD

Platio 3 do sad, onu prvu mi nisu naplatili, bilo upozorenje samo i to za 53 gde je 50 dozvoljeno. Nerealno je da je kazna 210 evra da voziš 57 gde je dozvoljeno 50, a 260 evra za 96 gde je 80 ograničenje (jebena pustopoljina neka, bukvalno sam bio sam na putu 40 km auto nijedan nisam video).

Gledao u sat stalno da ne bi 11 xD

E jedna je tarifa za prekoračenje do 10 km/h, a druga 11-15, treća 16 - 20 xd.

Smijemo li mu vjerovat? xD

Miki brate 4 kazne kazes, ja bih to kod psihijatra cisto da budem siguran da je sa mnom sve u redu...

Nemački gigant koji ima 402.000 radnika predstavio je revolucionarni sistem pročišćavanja štetnih gasova dizelskih automobila koji će omogućiti revoluciju odnosno smanjenje emisija zloglasnih NOx na nivo 10 puta manji nego što će biti ograničenje 2020, piše Večernji list.

Poz veliki

Vw nije gigant.
Bosch je ćaća.

youtube.com/watch?v=m3YVDEZ5xr4