Prijava

Zeleni karton. Kako do njega? Da li može da se podigne bilo gde ili mora da se ide tamo gde si reg. i osig. auto?

Tamo gde si registrovao/osigurao je nesto mnogo jeftinije, a moze bilo gde.

24 godine
youtube.com/watch?v=uiLubadXiK4

Ulogovao sam se samo da prijavim da ste najgore pičke najzaludnijeg foruma netu, tkzv meganubovi nesvesni svoje nesvesti i života u zabludi deljenja net prostora sa megadilejama sjebanog internet univerzuma!!!

Ć I L A
I
L
A

Nasao sam neku ogrebotinu tipa 1 cm max na sofersajbni. Trebam li joj sto raditi, hoce li se to siriti?

ogrebotina ili naprsnuće?

Eo sad ne znam mozda naprsnuce.

pođi u servis za svaki slučaj. u cg ne možeš registrovati kola ako imaš naprsnuće.

idi brzo u servis dok ti se nije to prosirilo brzo idi to da popravis

Servis prvog maja u 7 i po. Aj vidjecu.

brzo idi nadji nekoga

imaš glass servis na zabjelo

Danas auto blatnjavo citavo i da ga operem naravno. Kad sam oprao ulazim i u lokvu sjedam. Golf 2 nije najbolje auto jbg

Na ta sranja od 1cm naprsnuce od kamencica itd ti samo nalepe nalepnicu malu na to da se ne siri i vozis normalno

Ako je tacka ona u glas servis i nece se prosiriti. Ako je linija vozi tako, vjrv ce se siriti, ali sofersajbna ostaje takva kakva je tj nece se sruciti unutta. I pred tehnicki zamijenis sofersajbnu.

Hahahs Gtd
Pustaju kederi jeli

Da brate haha, jako ljut sam bio

u njemačko auto ubače mačku, zatvore vrata sva i ako mačka ne preživi tri dana onda dihtuje.
u juga isto to i ako mačka ne pobjegne za tri dana isto dihtuje.

ovo može i na sirotinjsku spiku II