Prijava

ubij se pls

Što bre, šta fali? Korektan je auto, a biće i boljih ako mi produže ugovor.

Druze kome se pravdas, maestro odvaja od usta za bmw 3. Dobar auto nije prioritet, samo polako

Pa sto boru jebem mu zivot sto ne pasata ko covek ako si vec hteo vw

Nije ni bilo pasata za te pare. Tipa budžet mi je bio do soma evra, da nije preskup za osiguranje, da je pouzdan i da je već prošao tehnički pregled.

To mi je nekako bilo najbolje rešenje u tom momentu. Imao sam izbor između tipa pežoa 206, reno klija, fokusa, volvoa v40/s40, mondea i bore.

Audi a4 dioda 2010. Ako ga nadjem u Njemačkoj za 8k evra. Kolko bi me izašao ukupno da ga doteram ovde u svojoj režiji. Komplet, put, smeštaj, carina, porez.

Haha kako brza i tacna racunica

2 k carina i porezi smestaj 200 gorivo 200 putarina 100 da jedes i troskovi i kurci 200 col tablice ako na njih ides 160 registracija ka dodjes gajbi i tablice i saobracajna 400

Koliko će koštati automobil Hyundai i10 ako ga uvezem iz Luksemburga+ugradnja plina?

зависи да ли су титанијумске фелне

Kupio sam novi VW, i pitam devojku kakav mi je novi auto, kaze Phaeton, nije los.

I šta bi kad si se probudio?

Ali "pa eto" nije jednako "phaeton" druze

Moram da ponovim pitanje, sta da preporucim malom burazeru da kupe da tera kao prva kola

Korsu b? Punta? Klia? Znaci nesto do soma evrica da ga tera 2-3 godine i da ga baci na otpad posle, treba mu za tu po bg, nece na more s njim sigurno

Samo da nije jugo, tu sam festu isprolazio dovoljno puta

Klio sa malim dci motorom

tema za njuške kojima je dizel preskup...

Korsu b? Punta? Klia? Znaci nesto do soma evrica da ga tera 2-3 godine i da ga baci na otpad posle, treba mu za tu po bg, nece na more s njim sigurno

Do soma evrića---

To je prejeben zadatak za te pare kupiti auto. FUnkcioniše po principu ako te muka natera. Jeftinije je ići busom, i daleko od toga.
Ovaj post scriptum što savetuje ne kapira suštinu, jer vozi bajs.

Za te pare a da nešto liči iskuljičivo auto ispod 1000cc, tipa onaj chevrolet aveo, daewoo matiz ili tako neki premali auto sa premalim motorom.

Baš da dve tri godine voziš autić od 1000 eura nema šanse, jer će ti trebati tri puta toliko da ga održiš na putu.

Dođoš, ja i kad se probudim imam touareg od 25k evra a ti kad se probudis vidis Boru od 2k evra ;)