Prijava

Miki sta te interesuje za taj mjenjac pricaj

hibridi mogu toliko, cak i manje ako ne dajes puno gas ili kocis naglo. inace su ko i svaki drugi auto.

a koje to sranje, nema smisla....koja kola trose 5-6l po gradu??

Što ti reče blek, samo dizeli u principu.

GTD
Miki sta te interesuje za taj mjenjac pricaj

Za izbegavanje ili ne? Meni deluje ok sve, samo nisam naišao na neke uopštene mane.

Panonski govnar bi da se kurči kalibrom od 800e a da mu triši 4l. Nema toga panonski brate moj naoaćeni..

ahahaha koliko ovaj sredovecni covek pokazuje svoju bednost otkako sam ga raskrinkao javno da ima platu 700 evra i da mu od kredita ostane taman tolko da popije par piva hahah samo ide po temama i gde god me vidi napise mi da sam panonski govnar....jbt kolka sujeta u coveku u petoj deceniji....necu kalibru od 800e da mi trosi 4 litre, nego ocu auto od 10k da mi trosi toliko, i ti nisi relevantan da postujes ovde na temi jer vozis onaj maleni autic na sudaranje od firme sa onim reklamama, jbt vozis dostavno vozilo koji blam

Jeste panonski, jeste.

ej pezose aj nešto novo počeo si da smaraš

ajde bezi klosaru smaracki

sad ce tilmo da dobije krila cim ima podrsku, sledi neka drska opaska za 3,2,1....

ali stvarno ajde nešto novo

ajde bezi iscedicu te ko bubuljicu

A neka ga Pani, zaigralo se dijete. Da nema likova kao što je panonski, žajk, rasni i ekipa, forum bi bio dosadan.

Miki, pa posto se radi o onom starom tipu automatika ja bih vrlo rado izbjegao, ali bi tebi legao odlicno xD
A ako pitas za 20 godina staro auto sa x vlasnika oce li mu se pokvarit mjenjac jbg sta da ti kazem.

Eee dje si GTD? Koje ti voziš auto?

Ne nego a6 2010 odnedavno