Prijava

imao bi kvalitet ovakav tv sadrzaj

Sto tako jbt, ja sam simpatican decko

Žene se ne razumeju u kola koj vam je kurac, msm ne vama, al ljudima tipa Maestro, znači žene u 90% slučajeva jedino znaju udobno mi je nije mi udobno, ostale karakteristike nemaju pojma da l se mažu na leba ili ne.
Dobra kola signaliziraju da si finanski stabilan, a ako mažeš paštetu da skrpiš za gorivo i registraciju (nije prozivka na tvoj račun Maestro, opusti se) pobeći će glavom bez obzira, ali će batice iz kraja ipak hteti da ti puše za jedan krug, ako je neka uteha.
Tako da iskuliraj, na kraju se ipak jebe s tobom, ne s kolima verovao ili ne.

Zene koje se razumeju u kola oko 2 posto njih su najiritantnija bica na svetu

Curke fascinirane saznanjem da postoje tockovi sa 5 i 4 rupe ispiraju mozak i masu informacijom kao majmun crvenim dupetom ili Reme time sto zna da nabroji vise od 4 piva pa pusi kurac gusko glupa jebem ti sto majki

Sto tako jbt, ja sam simpatican decko

ti si napisao ono, pa tebe zajebavam.

pre ce ti jebes u tvom momackom audiju sto cima menjac nego ja sa mojim mamamobilom za koje me cak i melkor zajebava, iako je verovatno 10x skuplji od tvog.

Prije cu ja da jebem sa ovih 195cm dok vas dvojica gledate iz bmwa i audija i pitate se “kako majku mu”

Salim se, nisam nikad jebao na visinu. Samo na šarm i poznavanje domacih proizvodjaca poludisperzije

Gtd malopre pijem kafu ovde gde se sisam i neka Mečka Eos 560 haha ja govneta majku ti jebem
Samo se kamenje cuje kad mota točkove

Gde ide ovaj smet druze

boh e92 misljenje iskustva

Kupio sam i drugu felnu od leksusa, jos samo dve felne, cetiri gume i auto

Maestro to je jedan od najlepsih Bmw posle e38 naravno, on nema konkurenciju
Nema tu mnogo pametovanja oko motora itd jer novog da kupis kojeg oces i to vazi za sve od 120 do 150 k mora da ima kvar od 3 do 5 k evra
Da je lep jeste i malo ko u klasi moze da mu stane na crtu
Benzinac jos ihaj
Ja se spremam da se konsolidujem sa finansijama da se neko vreme ne ponasam ko debil i da kupim onaj x5 noviji u m paketu pravom i da ne menjam kola 10 godina minimum i to je to

Ovakav
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20612329/bmw-x5?attp=p1_pv0_pc1_pl1_plv0
S tim sto ovaj ne vredi ove pare a ja ocu da nadjem da ima sve sve bas jer ne zurim
I kostace vise od X6 u klasi

I felne su mu sranje
A cek da vidis mozda i najlepsi auto danas
Mada ukusi su razliciti rece macka i pojede svoje govno

Sa ovim kolima je i Labkov savrseno normalan

Slazem se, top 3 bembare sig sig

Ok sve to, al ova preogromna maska hladnjaka, zašto

Ima jen dobar mim o tome