Prijava

Nije bela skrama na cepu uvek difkung
Lose ulje, kondez, hladno vreme itd
Izvalis po kolicini
Maestro ima problem sto je i generalno problem kad pustis sitnice da se nakupe
Jedna povlaci drugu i baca te tj odvlaci te od glavnog problema

Koji je najbolji benz i dizel motor kod Astre H, gtd?
Za G znam da je dizelajka 1.7 isuzu najbolja, kod benza ona 1.6 8V, jel ih ima i u H generaciji?

Mislim da je 2.0
Mene kad god nešto uhvati da jebe ja zapretim da ću sve da razjebem i da kupim e60 3.0 benzinca rednog šestaka

Svaka škola se plaća, šta da kažem. Čekam ponedeljak da počnem sa radovima oko auta, para za popravke svakako nemam ali moram sam da utvrdim da li se voda gubi na nekom random mestu, da li završava u ulju, da li se nivo ulja podigao zbog toga ili se tripujem itd.

Jebem mu mater u pičku, pa niko na oglasima nema muda da proda auto sa prslom glavom motora pod ispravan, izgleda samo ovaj lik meni. Ne znam kako će se to završiti, moglo bi i neko jebanje majki da padne. Žao mi što ga nisam nazvao da ga pitam kad sam prvi put video da fali antifriza. Nisam jer sam smatrao da je neki bzvz razlog kao što sam imao na golfu koji je na nekoj račvi gubio.

Ovo je inače zadnji put u životu da vozim TDI motor, ne mogu ja više da vodim borbe sa ovim govnima

Auto sam gledao pre kupovine, vozio, gledao ga mehaničan, radjen mu mali servis, stavljan na sve dijagnostike, eto, ništa nije odavalo.

Ne znam koliko će sve ovo da me košta na kraju ali sam se naučio oko auta za par meseci što nisam za 30 godina života, vredeće u budućnosti.

Jebem je i glavu, svakako neće više od par stotina evra izaći to, ali svakako govnarluk od strane prodavca.

Evo jedno pitanje, zašto mi je boca od antifriza garava sa spoljašnje strane?

maestro, imam jedno malo glupo pitanje za tebe, koliko si planirao novca da trosis u proseku godisnje na audi A6 na servise?

ne znam sta psujes prodavca, prodao ti polovan jebem li ga kako servisiran?

ako tebi trebalo toliko da provalis + mehanicari nisu, mozda je jednostavno jedna od stvari koja se pokvasrila na autu tog godista, i definitivno nije zadnja, automobili generalno trose novca na servis ako hoces da ih vozis ispravne

nismo pitali tebe sa punom glavom kose da nam dajes svoje nebitno programersko svajcarsko misljenje nabijem te na kurac sto sam ovde kacio na forum

Ovo te čeka celte

Najeba si ga batke

tatko mu reko isto ovo nego ga ne slusa, ne mora mene

A to što ti garavo ili masno, pa dizel je brt, to je neminovno kod 10+ god starih kola.
Očisti ako ti smeta pa proprati svremena na vreme, možda crevo neko negde popustilo, šelna neka

Pusta izduvne gasove ispod haube al samo na boci vidis je l je bela
Ima grkljan crevo ono tu ga jebe vrv

Jeste šuplje malo jedno crevo, znam koje, masno je odozdo, u pravu ste.

Celte nepisano je pravilo (a možda i pisano, pitaću advokata) da kad prodaješ auto koji gubi vodu moraš to i da kažeš, jer auto koji meša ulje i vodu nije ispravno vozilo

Druže vratio bih mu kola prelagano ako bi počeo da talasa možda i fizički povredio. To se ne radi
Al ne možeš biti sig a i vodio si mehaničara

Da ti možda ne gruvaš gas 2500+rpm dok je hladan motor tj dok nije nabio radnu temperaturu?
Dizel sporije nabija radnu za razliku od benza naročito sad zimi

Puca lanac na bmw, nikad to xD

Koliko puta si menjao lanac na x5

Jednom, na velikom servisu