Automobilizam

  1. Колико кошта у просеку исправљање рупа од града? Дакле онај вакум и курци?

  2. Мсм "рупа"... Удубљења. Мсм наравно, кад није оштећена боја.

  3. Drug jedan iz Beograda je išao u KG da mu to rade (ne bi išao da mu nije isplativo). Valjda 5 eura po udubljenju. Možda Prištevac zna detaljnije nešta od tome.

  4. Ne znam, ja imam garažu pa mi ne lupa grad auto opppaaaaa, pišaj po sirotinji!!! :)

  5. Ja imam garažu od 70 metara kvadratnih, kad se već kurčimo! Opa x)

  6. Ma to ispravljanje nije skupo (u svakom slucaju jeftinije nego farbanje) i rade moje komsije, dva brata, ali nema sanse da ih nahvatas, bilo gde da padne grad po svetu, eto ih tamo, Amerika, Holandija, Italija... Ubise se od para.

  7. Који је то ред величина? Колико у просеку? 100 или 500 еура?

  8. Zavisi od majstora i oštećenja. Neki rade i 20 eura po udubljenju.

  9. Ово сам нашао на неком форуму:

    Kao sto rekoh bio sam kod coveka i auto je uradjen besprekorno imao je oko 10 udaraca po haubi,50 i kusur po krovu i 3 na gepeku.Nista se ne vidi stvarno je vrhunski uradjeno,a auto je bio gotov tokom dana.Cena tog zadovoljstava je 140eura.

    Иначе радио је код ћалета једног мог ортака.

  10. To nije ni 3 eura po ulubljenju prema mojoj matematičkoistraživačkoj konstataciji. Uglavnom, preko 5 eura po ulubljenju ne bih davao.

    EDIT:
    To Dule maser? Nađph da je 25 eura po ulubljenju, ako nije spuštao cijenu.

  11. Vidi sa njim koliko će te izać'. Ako bude skuplje od 5 eura po udubljenju idi u Kragujevac. I nalijepi "Prodaje se" po Lanseru, da ga ljudi primjete.

  12. Ма и Лансер је зрео за лимара и то само тако, даћу га за 5 цигли јебеш ми све и нек се носи у три пизде материне

  13. Lansera nije pogodio grad? Nadam se da se radi o nekom jeftinijem autu.

  14. Не, много скупљи од Лансера, једно 4 пута скупљи од Лансера заправо...

  15. Ма јок бре, немам ја ништа сем Лансера.

  16. Jebi ga, na Lanseru mi se čini nema mnogo rada, osim ako nijesi dao ženi/đevojci da ga (lansera) provoza.

  17. рђа га изјела од оне фотке

  18. Enemi jesi prodao ti lancera?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.