Automobilizam

  1. Mislite li da vaše auto previše troši?

  2. Mogu prijuštiti da sipam. I otkad sam kupio Transportera ga rjeđe tovarim, mada ću T4 prodati kad završim sa ovim poslom.

  3. Ne baš. BMW mi je danas trošio 5.7l/100km. ali sam ga vozio 5-om 100km/h, na magistrali. Onaj Reno Megan 2 1.9 dci što vozim na poslu je isto dosta štedljiv ako se pazi.
    Btw, ne rekoh, onda kad su uvozili za firmu, uzeli su s Reno Kangua. Koje su to kante...

  4. Jes, al' on je dizel. Ima još jedna poslovica: Nikad ne vjeruj ženi i bord kompjuteru.

  5. Pa ovako kad računam, ispadne da bord zajebe za do plus, minus 5 posto.

    Doduše mislim ma mečka dosta troši u BG-u kad se vozi. 250d na magistrali uhvati rima i troši jako malo, ali ono stani - kreni po BG-u, ume da troši po 11l.

  6. Pa zavisi koja su kola. Mene nikad nije pokazao više nego što sam potrošio (na autima koja su imala isti).

  7. Kažem za Renoa i Opela. Za BMW još nisam računao ručno.

  8. Viđu budale:
    http://www.youtube.com/watch?v=kfS8iz2NaLE

    Da nije ovo ganci za volanom?

  9. Да је оно био мој бмв не би жив нико остао у улици, не у колима. лолол
    Шалим се, мој бмв је лепши, е ке ке кее ке.

  10. Đe bre Cigan da te udari zapregom.

    Ovaj liči na tvoga, iste su boje. Samo tvoj ima kožu.

  11. Јес', то је та нијанса, само мој има мање опреме... Мислио сам да буџим нешто од те додатне опреме, ал не знам колико ми се исплати.

  12. Šta konkretno? Npr. lako je ubudžiti tempomat, samo ne znam koliko je isplativo i koliko je potrebno.

  13. Ne isplati ti se normalno, te pare nikad nećeš moći da izvučeš ako jednog dana budeš prodavao. Ja sam imao sreću da naletim na full i sad sam nakrivio kapu i zviždućem. Kurčenje max.

  14. Па не знам, мислио сам пре свега оригинал радио да ставим, а онда сам контао и овако нешто:
    http://www.polovniautomobili.com/oglas4598117/multimedija_e46/

    Можда грејање седишта, аларм оригинални, електроподесива седишта нпр, подизачи позади (имам само предње) и тако.

    ЕДИТ Сензори за кишу, то би ми у ствари највише требало, иако ми ни то не треба курцу, ал ето.

  15. Imaš klimu, šuti x)
    Radio original možeš staviti, nije neko ulaganje, a kod novijih auta odudara nefabrički.

    Grijače sjedišta ne znam radi li ko. Mislim da ti se više isplati da kupiš sjedišta sa grijačima.

  16. Grijače sjedišta ne znam radi li ko. Mislim da ti se više isplati da kupiš sjedišta sa grijačima.

    Свакако, ал' пошто сумњам да ћу наћи негде на отпаду у добром стању ову моју нијансу с кожом, то ми од старта звучи као најмање реално.

    Радио није неко улагање, једино што ме занима може ли се на његов ориђинале радио некако набуџити усб прикључак, ако може одмах би га узео, јер то овај који је сад у колима има а мени много треба. :Д

    Ето, рецимо то, аларм и подизачи позади, и ту би био крај. :Д

  17. Bacaš pare veruj mi. Imam Ksaru WTS, znači full, sve ima za to godište. Pogodi šta koristim? Senzore za svetla. Zaluđivanje je to, ili je mene popustilo jebem ga. Nek je ispravan samo.

  18. Ма што је најгоре, и ја то знам, него ето, мало сад маштам и лололожим се. Аларм свакако морам набавити, или некакав сигурносни систем, а о радију ћу да размислим кад све ове основне ствар одрадим.

  19. Ne znam jel' moguće to raditi, a i koji će ti kurac grijači x)
    Za zadnje prozore moraš da razvlačiš instalaciju i čačkaš oko tastera. Ja radio ne bih budžio. Ja u Golfu na nekom Sonijevom plejeru imam između ostalog taj kurac za USB, a ne koristim. Sve mi na disk...
    Alarm podržavam, ipak je to skuplje auto. Imaš one mehaničke i elektronske blokade.

    EDIT:
    Dade mi ideju, moga' bih i ja električne podizače da ugradim. Pa kad me stopira policajac da kažem "Vidi, bez ruku".

  20. Imam neku gajbu, paše u cenat za gepek od Juga. Ako 'oće neko da kupi da drži alat neka se javi za to moderno automobilsko pomagalo.

    Inače, šta sade pošlje teške zime držite u kola?
    Ja u gepek držim trenutno rezervni točak punih dimenzija, kutiju sa alatom, pumpu, kompresor, pajser, WD sprej, prvu pomoć, trougao, 2 litra vode, libelu, brusilicu, aparat za varenje (ne pitajte me koji će mi), elektrode i fluorescentni prsluk.
    U kasetu držim 2 noža, nekolike sijalice, CD-ove, jelensku kožu, nekolike hemijske olovke i špaklu.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.