Automobilizam

  1. E odlično, ja nikad cedulju nijesam naš'o.
    Prošle godine na zimu, snijeg bio, kad sam svratio u Beograd vidim neko mjesto i parkiram Golfa. Ja se vraćam poslije pola sata kad lik stoji pored mojih kola, veli "zgazio si cvijeće i žbunje, čekaj zvao sam policiju".

  2. Не носе ако си паркиран а ниси платио, носе само ако си непрописно паркиран, на тротоару, на пешачком, тамте вамте. А стављају канџе само ако дугујеш ненормално много и имаш стране табле.

  3. Ja se vraćam poslije pola sata kad lik stoji pored mojih kola, veli "zgazio si cvijeće i žbunje, čekaj zvao sam policiju".

    лолололо, ма ложио те неко, имаш разних дилеја овде

  4. ZARILA KANDŽE, ZARILA KANDŽE ANĐELA, U SRCE LADNO!

  5. Tako je, Pani x)
    Valjda bio na PG-NK neki udes.

    Enemi, bio sam parkirao na zelenu površinu prekrivenu sa 10 centi snijega i zgazio valjda cvijeće. Onda me je pratio i pižđeo, a ja uš'o u kola brzinom svjetlosti.

  6. http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=245643787&make=13&model=16598&utm_medium=ret&utm_source=criteo-nl&utm_campaign=vm-search-nl&utm_content=active&utm_term=detail

    Brandstofverbruik*:
    10,9 l/100 km(gecombineerd)
    15,5 l/100 km(stadsverkeer)
    8,3 l/100 km(buitenwegen

    Pa i ne troši puno za tu kubikažu.

  7. Ševrolet se povlači iz Evrope.

  8. Auto koje si zagledao se povlači iz Evrope. Nadam se da nećeš zagledati Golfa lolo

    Miki, bilo bi fino kad ta potrošnja ne bi bila lažirana. Ja vozim Pasata lagano (istina, često natovarenog) pa nikad nijesam potrošio ispod 8.5 litara otvorene vožnje. A ako gaziš benzinca on može trošiti koliko 'oćeš.

  9. hahahahah tačno tako... ubrzo ću i njega da otjeram :D
    a i realno, onaj mi je stariji model bio i ljepši od ovoga
    ko ih jebe :D

    EDIT:

    Imao je agresivniji izgled
    http://www.autoweek.com/storyimage/CW/20110519/CARNEWS/110519799/AR/0/chevrolet-cruze.jpg

  10. Jes', ljepši je bio odnaprijed. Ovaj da nema znak reka' bih da je Ford.

    Danas sva kola liče jedno na drugo, osim Njemaca. Oni liče na prethodne generacije x)

  11. GTD pasata b3 2.0 sam spustao na otvorenom na 6.5 verovao ili ne. Benzina naravno. A ide kao praćka.

  12. Ne znam, mora onda da mnogo teret utiče na potrošnju.

  13. Joj, što je sladak. Jedan je na autodiler prodavao dijete, ali mislim da se zajebavao.

  14. Сад да имам пара узео бих га, баш је гооза <3

  15. Ma šta mu utiče, auto ima 150 konja fazon mož dore. Teraj ti to na proveru. Nešto nie u redu.

  16. Ma dobar je bre. Fino radi, kad sam ga uzim'o provjerio kompresiju. Mijenjam na 2500-3000 obrtaja dok ne stignem do željene brzine. Mada, generalno vagenovim dizelima ne utiče mnogo tovarenje na potrošnju.

  17. Puno ti je to obrtaja, 2k plafon. Litar manje. Ima snage ne treba mu.

  18. A dobro, benzinac. Na 3 hiljade vuče ka' na dvije prazan.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.