Automobilizam

  1. Mora staviti točkiće pod zadnje točkove, jer se mogu kola oštetiti npr. ako su pod ručnom. Imamo i mi takvog pauka.

    http://images.kurir-info.rs/slika-900x608/leksus-pao-sa-pauka-1360092534-263736.jpg
    Ođe ih imaš iz drugog ugla.

  2. Za to ih treba tužiti. Imaju pravo da odnesu kola, a ne da uništavaju nečiju imovinu. Moja kola nikad nijesu odnijeli x)

  3. Još je bio na nemačke tablice.

  4. Jebi ga, takve su tada jedino i smjeli.

  5. http://www.vrelegume.rs/vesti/skoda-lansirala-se-business-noviteti/
    Škode za bizMismene.

    Nova Octavia se hvali još boljim rezultatima, nebitno da li se radi o hečbek ili karavanskoj verziji, ona 100 kilometara može da pređe sa 2.66 litre

    Kako da ne...
    Jedino da je guraju.

    Kakva su vremena došla više ne možeš prodati kola ko nekad. Pola dana čekam čo'jeka.

  6. Skoda jbt! Koliko je napredovala istocna evropa.

  7. Jugo bre x)
    Koji je ono vladar naš šćeo da otvori fabriku Forda u CG?

  8. sada mi je na.pameti samo ova fabrika cokolade na Cetinje :)

  9. Da nije Božo Petrović?
    Ustvari nije... Ne znam neki je šćeo kao to duradi.

  10. http://www.vrelegume.rs/vesti/macan-u-beogradu-aeronautika/
    Smaraju ovi Dasteri, stalno neko treba da ih izvlači. Šalu nastranu, više preseravaju sa ovim džipčićima. Aj nekako Kajen, ali Kajen u razmjeri 1:1.5 je višak.

  11. Od tih manjih, jedino X3, ovo ostalo ne valja.

  12. A vala i BMW te X1, te X3. Valja što se kvaliteta tiče i Mečka GLK.

  13. Како ради сензор за кишу? Имам овај неки програм који изгледа шљака према брзини кола, ал није ми јасно зашто не шљака према влажности шоферке.

  14. Mene ružan X3, pogotovo taj stariji. X5 mi je mnogo ljepši. Čak i X6.

  15. enemyofthefreeworld
    Како ради сензор за кишу? Имам овај неки програм који изгледа шљака према брзини кола, ал није ми јасно зашто не шљака према влажности шоферке.

    Radi na osnovu vlažnosti šoferke, brzine, kočenja itd. Trebalo bi da obriše kad dostigne šoferka određenu vlažnost. Trebalo bi da možeš preko ručice da podesiš tu osjetljivost senzora.

  16. Неам појма, требало би да имам неки видљиви сензор на шоферци, ал ја не видим ништа... А малопре приметих да шљака како покренем ауто и што брже идем, брже раде и брисачи.

  17. On ti je tamo đe je unutrašnji retrovizor zalijepljen za šajbnu.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.