Automobilizam

  1. Oooo đesi mi ti.
    Pa Golf za te pare jedino benzinac. A kako je ovo vanredno stanje najbolje bi ti bilo Fića jer je njoj motor u krovu pa može da radi do 7 metara dubine.

    Pozdrav :)

  2. Zar i u ovom trenutku, sine GTD-e?!

  3. Jebi ga, mi u CG sigurni. Jedino možemo da šaljemo humanitarne poruke.

  4. Ваљда ће сад бити хаос па ће моћи да се возе странци

  5. Ваљда ће сад бити хаос па ће моћи да се возе странци

    Lol!

    Nego, meni rođak kupovo kola do 1200 eura. Golfa dizela za te pare nije moga' da nađe, a da neophodno nije bilo bar 200-300 eura ulaganja, n'o nemo para. Na kraj uzeo neki čiji su stubovi malterisani, ali je bio 1000 eura i k'o iz fabrike. '85 godište.
    Ovaj iz oglasa najviše što je upadljivo je da je udaran naprijed.

  6. Ајде нађи ти неки леп, одужићу ти се.
    Или да узмем стварно неког странца до 500 евра док не прође ова криза, сад ће да се гради држава. Биће безакоња

  7. Iako kontam da je ovo trol pitanje da rečem koju...

    U principu svaka kola vrijede 500 eura i tu nema mnogo očekivanja, ali vjerovatno ima ulaganja. Ako je ispravno 80%, registrovano i nema neophodnih ulaganja može i Fića.

  8. ма није трол, однела ми поплава кола треба ми нешто хитно што јефтиније

  9. Ma vratiće ti država. Meni su jednom našli Ladu u hidroelektrani, pa me zvali. Čak je i zapakovali dok se ne vratim iz inostranstva.

  10. немој да ме јебеш, нема ништа од њих. Конзерва остала. Не могу ни да се извуку испод насипа још.
    Требају ми кола, ја не познајем никог компететнијег од тебе да ми помогне.

  11. Treba ti dizel. Možda neka nova Kija, za njih kažu da su jeftine. Valjda se uklapaju u budžet od hiljadu eura.

  12. ова ми се свиђа и уклапа ми се у буџет
    http://www.polovniautomobili.com/oglas3029304/kia_sorento_25_crdi_kredit/

    ај не јеби, помози

  13. Немој да ме тераш да ти поломим пичку у твојој кући пред твојима сад.
    Уозбиљи се, ниси мали (225 цм ако се не варам)

  14. Bravo. Čegović si?

  15. то има везе са говнима?

  16. хвала Мики, ти си сад ГТД ове теме, свака ти част.
    Скупа много регистрација овом задњем јбг

  17. Ako ćeš za neko kraće vreme, ni onaj sakso ti nije loš.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.