Automobilizam

  1. Svi Šveđani imaju po 25 odabranih iz iste kategorije.

  2. Lol. Morao sam danas do našeg konzulata da im prijavim adresu na kojoj boravim, pa sam u Geteborgu video Mazdu 6 2.0 140ks, 2200 eura, šta mislite o njoj, msm da je i euro4 pa mogu i da je uvezem. Isto mi se dopala i Laguna 2 1.8 16v, msm da je slična cena, al je Laguna u ful opremi.

    Edit: Mazda je na 240k km, a Laguna na 180k km.

  3. Po meni mazdu pre, koje je god mazda?

  4. 2003. su i jedan i drugi auto.

  5. Ne znam Miki, ja bih te pare potrošio na kurve i alkohol.

  6. Ne znam Miki, ja bih te pare potrošio na kurve i alkohol.

    Tačno tako. Potrošio sam Nivu, jedino da apelujem za nasipanje puta x)

    Ja ne znam jel' ta mazda Euro 4. Uglavnom, zna da zarđa, ali je dobro auto. Prije bih je uzeo nego Lagunu i vjerujem da je pouzdanija. A i koji će ti kurac ful oprema? Mislim, ja baš volim kožu u kolima, ali nije neophodna.

  7. Jbg, i ja bih, nego mi treba auto da idem na posao. Imam Fokusa sada, al' je go kurac od auta. Često moram na neki duži put, ukočim se od sedišta. E, sad, našao sam ja i mečku w210 e230 al ne znam zbog potrošnje.

    Edit:

    Ne znam Miki, ja bih te pare potrošio na kurve i alkohol.

    I ovako sam se ugojio 5 kila otkad sam ovde.

    Uglavnom, zna da zarđa, ali je dobro auto. Prije bih je uzeo nego Lagunu i vjerujem da je pouzdanija.

    Ova je dobra, nema rđe. Al ipak je 60k km više prešla.

  8. Koliko ti ima od kuće do posla? Čudi me to od Fokusa, sobzirom da vozim dvojku (istina, ima polukadice). Za njemačke je problem servis? Da nijesi gledao kakve Honde ili Tojote?

    EDIT:

    Al ipak je 60k km više prešla

    Ne bih se lično razbijao zbog toga.

    Kad pomenu kilometražu, moraću na Golfa kaiš da mijenjam, bližim se 80 hiljada od prošle zamjene.

  9. 11 km u jednom pravcu. Ma za nemce bih išao u Geteborg ima dobar servis. Honde i Tojote su mi malo skupe. Još mi jedino ostaje Volvo V40 što možda i nije loše rešenje.

  10. Čudno mi da se ukočiš za 11km. Kako se kreće Akord npr.?
    Dobra je Mazda. Možda da uzmeš Pasata B5, Audi B5/B6 npr. ili Mečku. Kontam da je veliki izbor, samo ne znam kako se kreću cijene.

  11. Čudno mi da se ukočiš za 11km.

    Ma nije od toga, nego moram svake subote do imigracione ili u naš konzulat u Geteborg cca 150 km.

    Možda da uzmeš Pasata B5, Audi B5/B6 npr. ili Mečku. Kontam da je veliki izbor, samo ne znam kako se kreću cijene.

    Realno sem Audija B6, sve može da se nađe za 2000-2500 eura.

  12. Ma nije od toga, nego moram svake subote do imigracione ili u naš konzulat u Geteborg cca 150 km.

    Ja skoro svakog dana lolo

    Samo što Pasat i Audi imaju osjetljiva ramena, ali kontam da tamo nijesu loši putevi, nego asfaltirani.

  13. Мики, колико си аута променио за годину дана?

  14. Šta će čovjek, 'oće sve da proba. Neki ljudi kupe registrovana kola, voze do isteka, prodaju za sličnu cijenu i kupe iopet neka (nekad i isti model).

  15. Мики, колико си аута променио за годину дана?

    Lololo. 5 (Alfa, Lančija, Opel, Bmw, Ford), meni je to zadovljstvo. Npr. i moj stric isto tako menja kola, kaže da ne izgube vrednost xD. S tim što da sam imao dobrog majstora za Alfu (zbog trapa i elektrike) ne bih je ni menjao.

  16. Ма ништа ја не кажем лоше, чисто ме интересује онако.

  17. Ja kupim jedno i ćeram dok se ne raspa'ne ili dok mi ne dosadi.

  18. Jeбо мајку, колико снаге је извучено из овог, ја мислим 2.5 литарског мотора. Пали све 4 гуме.
    http://www.youtube.com/watch?v=73kALf6IMvM

  19. Nego, može li se kod vas kuđ kolima (ili da dođem sa Golfom da vas evakuišem)? Mada, kod nas su me zajebavali jer sam vozio svoja kola kad je bilo vanredno stanje.

    http://www.youtube.com/watch?v=jCSE75_zHlU
    Kako ga ubiše Cigani. A kontam da je neka skrivena kamera, jer na početku klipa piše da je romska produkcija.

    Kako će sad biti zajebano, mamu li im jebem:
    http://www.vijesti.me/vijesti/budva-pokusava-da-uvede-red-prevozu-legalni-taksi-imace-tablicu-bd-tx-clanak-212815
    Sad nelegalne odma' pandur provali. Pi.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.