Automobilizam

  1. Drug kupio lančiu. Slika nekada kad je bio klinac ono u fazonu od tad maštao da kupi i prije mjesec-dva dadne 13 000 evra i kupi je. Interesantno.
    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/150910_699764100052574_1274576807_n.jpg

  2. Pa i pametan potez. Osim toga sto je ostvario san, ovo je maltene i investicija za buducnost. Njena cena nikako ne moze da padne, moze samo da raste, samo da je lepo cuva.

  3. Vrijedi svaku paru, prelijepa je. Tako sam i ja mašt'o jutros kako bi bilo fino kupiti Eskort i kupio.

  4. Na čemu ste napravili prve korake vožnje?

    Ja na ovome:
    http://www.zadarskilist.hr/media/base/FI%C4%86O1.jpg

    Obuku sam na Golfu 1, a polaga' na Jugu.

  5. Vrijedi, jebem li ga....

  6. Вреди ако баш тражиш мали ауто, иначе може за те паре и већи и јачи у исто одличном стању да се купи.

  7. Lik mi je tražio za Look 500 eura, a ja kupih Eskort za 260.

  8. Ја ћу вероватно сад да продајем мој и неам појма колико да ставим на оглас да бих привуко купце...

  9. Lanser? Ja ovaj kupio da drndam po brdima, a kad istekne registracija prodam.

  10. М'да... Морам да израчунам до које цене ми се уопште исплати да га продајем. Шта да га дајем за 600-700 евра, боље онда да га возим док се не распадне...

  11. Koji je motor u njega? Ja ga ne bih dao ispod 1300. Imaš li koju sliku?

  12. 1.5и, 90 коња има, немам слику тренутно, ал свакако ћу да урадим за огласе. Релативно скоро је фарбан, изгледа врх, ал кренула је мало рђа да ме јебе.

  13. Ako baš 'oćeš da ga se riješiš, cijeni 1500, daj za 1300 jura.

  14. Ako imas para neka ti neko sredi rdju, kontam da ce tu ljudi najvise da spustaju cenu.

  15. Ja ću ovih dana na Eskortu, to da završim prije zime, a gepek ću ostavit' crven x)

  16. Pazi GTD, ako neces da ga furas po gradu i to, koga jebe :)
    Sta sad da se cimas oko farbanja i sstati znam :)

  17. Ма треба ми 100-200 јура за то, плус да се цимам, будем без кола, либо ме рацку, ионако неће дигнути цену толико.

  18. Lolo ja mislio 100 jura u vr' glave.
    A dobro budi realan, nemoj ni da nakantas cenu, a ni da ga das ispod cene.

  19. Sale d snajperist
    Pazi GTD, ako neces da ga furas po gradu i to, koga jebe :)
    Sta sad da se cimas oko farbanja i sstati znam :)

    Da ne satrune. Neću čitava vrata farbat', a i sam ću to raditi. Razmišljam da i gepek ofarbam, odudara, al' to ću u komoru.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.