Automobilizam

  1. Kolko bi kosto kadett da se osvezi? (boja)

  2. Komplet ili samo spolja? Spolja bi izašlo oko 200-300 eura (zavisi kod koga, raspitaj se), a komplet oko 500, ako nema nekih većih limarijskih radova. To je sa alkidnom bojom.

  3. Pu, ima radova na limariji.
    Jebem li ga. Sledeci put.

  4. Moraću praviti skalamerije da farbam gepek, odvik'o sam se od farbanja otkad sam se zaposliJo.

  5. Ja bih voleo tako da nekad kupim neki auto i sam opravim, a nemam pojma o kolima ololol

  6. Ja sam bravar i drža' sam radionicu pa znam. Duša od čovjeka x)

  7. A neki bih jugo uzo za 100 jura :D

  8. Ma Eskort moj uzmi, ko čaša, 350 fiksno. x)

  9. Ključ mi ninašto ne liči, radio sam dezinfekciju, nekako je gumen. Planiram da ga ubačim u skakavac. Koliko bi me izašlo?

  10. Koliko bi to moglo izaci, mozda 20-30 maraka. Meni oni skakavci nekako neugledni jebo im bog mater. Ko da nosim onu nokiju malu kockastu na privjesku pa kao iskoci. Uglavnom se rastimaju i dobiju lufta. Mozda da je kvalitetno to skroz, a to moze sa dobrim novim autom. Ali ne znam, imam daljinski od alarma, jos i to da nakacim bilo bi mi glupo.

    Kako radi ona kartica kod Renoa?

  11. Skakavac se obavezno raštima, jebo ih otac, gomna.

  12. Šta mislite o tome da nabudžim brisače ili prskalice za svjetla?

  13. Ne znam, ako su potrebe takve nabudzuj. Turi mu i lampe na krov one. Ko zna, mozda se kasnije svidi nekoj paljevini sav takav avangardan pa ga uzme lolol.

  14. Pa ako ces da ides po nekom blatu turi, vredece.

  15. Ma do pola će biti u blatu, mrzi me da izlazim i posipam vodom x)

    Stavio bih ove prskalice:
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f2/Peugeot_405_front.jpg

  16. Ne pomaže to u blatu, rođeni. Jedino da staviš vatrogasnu pumpu.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.