Automobilizam

  1. Ja sad dosao od majstora. 100 letva, 10 ulje i 60 ruke platio. Mada sad je momenat jedan. Ja ne znam jel ima neki poslije majstor stres na autu. Jedva sam krenuo ispred njegove radnje. Ubacio u prvu, krenu uzbrdo, obrtaji rastu, a auto stoji. Promasio prvu! A jebote po navici lagano u prvu i vidis. Skontao sam da je mijenjac nekako grublji. Ne salta lako ko prije nego ko da imam kolac pa ubadam. Onda se letva nije razradila pa ni servo ne radi bas konkretno svoj posao. Volan ostao malo u jednu stranu... Nije strasno, ali me nervira. Moracu ici na optiku da se to uredi sve. Ma cudo, jedva doso kuci... Morao sam namah casu vode veliku popiti od muke.

    Ili je ovo do mene sve...

  2. Brate, da mene jebe toliko do sada bih ga ili prodao ili zapalio, trećeg nema.

  3. Aj razradimo poso, ko vilers dilers s diskoverija.

    То ми је посао из снова, само што нит сам механичар нит трговац, тако да сам испушио у старту.

  4. Rodriguezos
    Ja sad dosao od majstora. 100 letva, 10 ulje i 60 ruke platio. Mada sad je momenat jedan. Ja ne znam jel ima neki poslije majstor stres na autu. Jedva sam krenuo ispred njegove radnje. Ubacio u prvu, krenu uzbrdo, obrtaji rastu, a auto stoji. Promasio prvu! A jebote po navici lagano u prvu i vidis. Skontao sam da je mijenjac nekako grublji. Ne salta lako ko prije nego ko da imam kolac pa ubadam. Onda se letva nije razradila pa ni servo ne radi bas konkretno svoj posao. Volan ostao malo u jednu stranu... Nije strasno, ali me nervira. Moracu ici na optiku da se to uredi sve. Ma cudo, jedva doso kuci... Morao sam namah casu vode veliku popiti od muke.

    Ili je ovo do mene sve...

    Au, jebote. Tako ja davam golfu uzbrdo kad krećem skoro puni gas, jer mi kvačilo ne valja. Milina kad se ono prodere.
    Šalu na stranu, ja bih proda' Punta, da je jedini na svijet.

    Morao sam namah casu vode veliku popiti od muke.

    A majstor je mora' popit' čašu rakije x)

  5. Sredio sam rđu na vratima. Moraću oprati auto kad se farba osuši.

  6. Lolo enemi nisam ni ja, al nauci se valjda.

  7. Ma nije teško naučiti, samo nema naročito para.

  8. Nema nesto mnogo, ali malo po malo i skupi se.
    Za nedelju dana da sredis i prodas auto, da budes u plusu 200-300 jura odlicno je.

  9. Sredio sam rđu na vratima.

    Kako?

  10. Sale d snajperist
    Nema nesto mnogo, ali malo po malo i skupi se.
    Za nedelju dana da sredis i prodas auto, da budes u plusu 200-300 jura odlicno je.

    Slabo ko podcjenjuje auto. Svak bi da ga džabe kupi, a skupo proda. Ali, dobro, ima zarade minimum 200 eura, ako naletiš na nekoga ko će ga dati za razumnu cijenu (ka' što sam ja nalećeo).

    @Nash Bridges
    Rađena mu je limarija prije 2 godine (ako vlasnik ne laže), ali se pojavila rđa u ćošku vozačevih vrata. Prvo sam brusio, pa šmirglao, pa anti-rost i neki prajmer sam naša' u garaži i zafarbao.

  11. Jebala mu majku.

  12. Obožavam pojas starih kola. Samo ga prebačim preko sebe, ne moram da zakopčavam, a policiji izgledam ka' vezan.

  13. GTD jel dobijaš ti od kajzena neku kintu za ovu temu?

  14. Ако каже да ни не зна ко је каизен, онда добија сигурно, лоло.

    Но, не дирај га, да није њега тема би остала мртвак, овако убила 90 страна скоро, јес' да слаааабо постујем, али зато читам за тројицу.

  15. Maserati Ghibli

    http://images.classiccars.com/classifieds/344166_13841008_1969_Maserati_Ghibli.jpg

    Или, како га је Кларксон описао 2000. године: ''All the power in the world, but with medieval suspension''

    Иначе, много су ми готивна отклапајућа светла на колима, штета што се то више не прави

  16. Jes, ja sam se ložio da ako se svjetla preklapaju, to je ultra brzo auto. A Maserati gotivan.

  17. Prelijep je Maserati.
    U Nikšiću je bio Ferari Dino. Ukrali su ga '92-3.
    http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200909/ferrari-dino-308-gt4-4_600x0w.jpg

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.