Ат&Шјечиво

  1. ja stavio da se skida biće dodevet verovatno gotovo pa da probamo

  2. Никад нисам играо ово, ал гледао сам на тјубу сад неке снимке гејплеја и деује кул, ај ако неког не мрзи нек каже како и шта, да поскидам и инсталирам, па да се ћерамо.

  3. Eo ti gor čakovo uputstvo prvo skineš prvu verziju i krek pa pač i takođe krek za pač i tojeto

  4. Čače jesi siguran da može sa krekom online da se igra mi prošli put igrali preko tangla

  5. Па мораћемо Тангл или Хамачи или нешто. Најбоље да се скупимо на скајп или тимспик да се договоримо. Ако не, може и овде. Мени брат сад игра, тако да ће он пробати сад у девет.

  6. Има на сајту да се скине фул најновија или само печ, ипак је 1.160. Онда имате на јутјубу упутство, неки НенадТВ канал лололо. Ту скинете фазон 20 мега неко срање и то одрадите. Ипак ћемо морати сутра... док сви будемо наместили.

  7. Ево код мене ради, игра брат Хелмс Дип опсаду, неких 100 играча. Опаааа!

  8. 100 igrača preko tangla?

  9. jel ima neki strim?

  10. Može jedno glupo pitanje? Štaeobreovo? Možda sam pglu, al nemam pojma.

  11. Fala dusane, pretpostavio sam da je igra, al otkud znam koja/šta. Deluje kul na prvi pogled.

  12. Pa piše ti mount and blade warband :)

  13. Ма јок, директ из игре џоин сервер.

  14. Koju verziju sad, ovu 1.54 ili 1.6?
    Instalirao sam ovu prvu i krekovao i ne nalazi mi servere uopste...

  15. Па рекох горе да треба 1.160, са оригинал сајта скинеш и онда гуглај крек. И онда на оном НенадТВ клипу имаш линк у опису клупа за неки тролл.цом сајт где имаш за мултиплејер то срање. Читајте мало јеботе, није тешко, ја сам наместио за 10 минута.

  16. Ставио бих линкове, али сам са фона, а то је све брат радио на компу док ја пишем овде.

  17. ne mogu da nadjem patch 1.160 nigde... a ni crack

  18. Jebote, kako ste smotani, u pičku materinu.
    Evo na njihovom sajtu... https://www.taleworlds.com/en/Games/Warband/Download
    Evo i onda ovaj peč za multiplejer http://community.troll-game.org/index.php?/files/file/1-trollgame-patch/
    Evo i serial key onda RWGM-LLKF-N7AJ-WFHE

    EDIT: Jebe nas ovaj serial key, ako svi koristimo isti, kikovaće nas sa servera. Pokušavam sad da izvalim kako to da sredimo. Igrao sam na nekoliko mapa, ali u većini te kikuje nakon nekog vremena.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.