Ат&Шјечиво

  1. Igraj sa šiframa i radi sve sam. Jebeš lordove.

  2. Narode može li meni neko da objasni (Kao najvećem debilu) šta je ovo i na koji fazon ja osvajam zemlje i pičke materne da prostite, jel biram zemlju kojom počinjem ili tako nešto... Jel ima neka mogućnost da cepam sa Srbijom pa da urnišem jataganlije ili tako nešto.. hvala unapred.

  3. Ako igraš klasičan, a pretpostavljam da igraš, glej 'vamo.
    Kupi regrute i spaljuj sela, kupuj opremu. Onda si u ratu sa tom državom pa možeš da im jebeš majke milosne. Kad nakupiš dovoljno vojske i oružja, baneš do zamka i osvojiš ga. Dobiješ i selo bonus.
    Ima neki peč Europe 1200 gde imaš Srbe, koji su najjadničkija moguća vojska, ali nema jataganlija, samo Vizantinaca. Imaš i drugi peč , gde je radnja u Prvom srpskom ustanku. Guglaj, šta da ti radim :D

  4. Inače rat se započinje obično napadom na karavan ili presretanjem kmetova, ima ih kolko o'š.
    Da dodam, ja se uvek prikačim jačoj državi, budem njihov vazal, pa ih u jednom momentu odjebem.

  5. OK hvala. Možeš li ti majstore meni u pvt da pošalješ link za daunload, nailazio sam na neke gluposti po torrentima budi bog sa nama ništa ne valja. Bio bih ti zahvalan.

  6. Ja sam to dobio pre dve godine, na cd-u. Ne znam za pečeve, ali ću pogledati okolo.

  7. Имам оригинал. То ће рећи да сви ви пирати ако имате различите серијске бројове можете се качите на мој сервер и да тучемо. Ако сте вољни можемо с времена на време. Не могу често али могу једном у недељу дана сигурно.

  8. Има ли неког да цепа и даље, или да би цепао?

  9. dosta mi je cepanja drva za ovu godinu

  10. Da li ste za to da se piči Mount and Blade Warband malo u multiplejeru?
    Na piratebay ima da se skine, onda peč 1.158 bilo gde sa neta i krek za taj peč ima isto na piratebay.
    https://www.youtube.com/watch?v=7XTiZ5HofSg

  11. Ja bi rado igro ako se okupi nas pešest

  12. 5 na 5 bi bilo dojaja

  13. Bilo bi do jaja bar 5v5 da nas bude, a još bolje bar 10v10, to bi bilo baš prejako.

  14. Избројао сам на теми за скидање игара да би нас играло осморо. Ја бих могао још пар људи можда да нађем. Ајде цимајте ако знате неког да хоће. Што више то боље.

  15. Skinuo sam neku 1.34 verziju, sad treba i taj pec naci...

  16. Брате, најсидованији торент на пајратбеју, само куцаш "mount blade". Онда на гуглу куцаш за печ 1.158, скинеш га, инсталираш, и опет на пајратбеју имаш крек онли торент за печ 1.158, куцаш "mount blade 1.158" и у првих 5, можда 10 торената је тај за крек. Ајд ко скине вечерас све до типа 9 нек се јави, да пробамо.

  17. ja bih sve ovo, al ne umem ja to sve skidati.
    (sace dodje neki da kaze kako je to lako i da uradim to to to to to to to to i onda cu ja da uzmem da uradim i kod treceg to nesto nece hteti i onda ce on da kaze-pa kako nece meni htelo i onda ce meni pola neke igre da bleji instalirano u moru takvih na kompu i 9 nedelja se necu ocistiti od nekih popapova. I dan danas mi kalendar na kompu na nekom jeziku na kojem ni priblizno ne znam ciji je. Danas je Diphalane)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.