Ат&Шјечиво

  1. Ako hoće neko sad da igra, nek se javi.

  2. Jebote, ajde da se neko javi, da vidim barem možemo li mi da igramo... izgleda da na serverima ovako ne možemo.

  3. Pa ako budemo igrali preko tangla ne bi trebalo i prošli put smo igrali sa jednim serial kijem to jest svi smo koristili isti

  4. juče sam skinuo onaj 158 sad sam stavio da se skida ovaj 160 aj probamo za 20-30 minuta

  5. Ajd javi se kad središ sve. Imaš skajp? Da ne kucamo ovde stalno ko moroni, nego da normalno pričamo. Ili barem neki TeamSpeak ili nešto?

    Odoh da odigram jednu Dotu, pa da probamo.

  6. Neam kameru i mikrofon jebiga

  7. е брте скино сам ја кад дођем кући пробаћу ради ли

  8. aj uđi u tangl sobu mount and blade warband

  9. Šiiiiit, čekaj da skinem Tangl, obrisah ga pre par nedelja.

  10. aj dok ja guglam kako da koristimo tangl

  11. Ipak skidajte verziju 1.158, ova nešto jede govna, izgleda zbog ovog turskog serial key-a. Ne možemo svi da imamo isti.

  12. naslov teme majndfakuje ljuto me

  13. Jel ima neko kontakta sa doterom on zna kako ovo naštelovati

  14. узо сам да пеглам синглплејер кољу ме сваки час неки одметници

  15. Imam ja Doterov kontakt. Sad cu ga pitam.

  16. Evo pito sam se.

    Ne znam kako se steluje sada sve to jer sam kupio original prosle godine. Cepo sam cRPG mod i to je to. Morate se sami potruditi da provalite ili dajte iljadarku za original. ;)

  17. Е јебеш га, пробаћемо још једном ову старију верзију, ако не... јебига. Стварно има да купим. А што се тиче куповине, има за викенд на Стиму акција неколико бесплатних игара. Надам се да ће бити некад Ат и шјечиво на акцији.

  18. Evo ja instaliram taj patch, da skinem taj tungle il kako se zove?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.