Ат&Шјечиво

  1. Des ćero nisam te video odavno na sajtu
    Baš gledam na gamesovom sajtu iljadu dinara košta a iljadu i po kolekcija kao neka samo pitanje dal imaju

  2. Ima na stimu za 20e. Jes skuplje ali znas da ima :P

    Ima i na njinom sjatu isto. Taleworlds ili kako vec. Ne znam koko je tamo. (Na njinome sam i kupio i imaju preracun u svaku valutu(odokativno))

  3. Дајте ми неки печ да ваља курцу.

  4. мислим мапе и та срања

  5. E sta bi jel igramo ovo?
    Jel ste uspeli da namestite multiplejer?

  6. Ne može ipak, sjebali ga antipirati. Imate single plejer do jaja, imate modove dobre, Realistic Mod, A Clash of Kings (GoT) i imate poseban Mount and Blade With Fire and Sword, to je 17. vek.

  7. Ја узео да будем Норд и зајебао сам се што сам тражио од краља да будем вазал јер имам седамдесетак војника, сад заратили са Свадиом и оним белима што су као Словени или шта већ, има да ме развале. А и сад ми нико не да квестове јер сам као нека зајебана фаца и не могу да буџим војску него морам са овом сакатом да се бијем на два фронта куку мајко.

  8. što ne možeš budžiti vojsku?
    zajebi ratovanje, izbegavaj konflikte i pljačkaj sela, samo pazi da te ne navataju dok siluješ seoske deve i otimaš farmerima žito, jer si najebo ondak.

  9. A jebo modove, skinuo sam samo zbog multija, mora da moze nekako...

  10. значи ово кад скинеш онај скидроу торр, не мош мултиплејер никако?

  11. Izgleda da ne moze...

  12. Ne može, ali ima sad na Steam-u vikend akcija, 5 evra M&B Warband.

  13. мени остало у синглплејеру шес замкова да освојим и мрзи ме

  14. Skinite Realistic Mod za Warband, kao Native verzija, samo mnogo bolje i dorađeno.

  15. kako te nije mrzelo leba ti... osim ako ti difiklti nije 30 posto...

  16. мислим да је и мањи, мрзи ме сад да улазим

    свеједно, јебе ми се да играм игрицу пола године кад и нема никакав крај, кад освојиш све територије имаш само неке побуњенике и говна

  17. lol, to je premalo na nekih 60 posto tek je relativno realistično.
    pa zato je i moduju toliko. vanila dosadi posle nedelju dana
    čače, probao sam onaj mod, knigts of na nešto p, pandora neka jebem li ga, al je mnogo teško, kolko je zajeban taj realistični?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.