Prijava

Paladin lololo, liči pomalo na Uthera i tako te hahah.

Džouni, virujem ja tebi, ali isto tako ima onih koji se preznojavaju dok sanjaju svoj nick pored broja 1 :D

Džouni, virujem ja tebi, ali isto tako ima onih koji se preznojavaju dok sanjaju svoj nick pored broja 1 :D

Pa ako ih ima, odmah da im kažem da nema šanse. Znaš koliko treba pisati da bi stigao Doga. Još jedno 10 godina, a do tada će Kaizen sajt prodati Kinezima i lagano će se pretvoriti u on-line prodavnicu "Sve za dinar" made in China. Ništa od toga.

Ја хоћу да будем браој 1, ајде сад сви на мој профил да ме лајкујете а ја да гледам како ми се деже..рејтинг.

Ja bih zamenio bradonju i stavio Doga kao logo lololo

Али Дог и јесте брадоња у неку руку! лололо

Елем, а шта кажете на:
Лорди се враћа кући?

http://www.youtube.com/watch?v=GUIS4Zn_E4o

Ne mož Enemi, ljudi bi čitali Lerdi i eto sranja s murijom....

Бем вас блесаве, рекох да ме лајкујете а не минусове да ми ударате, ејтери. :)

Лерди се враћа кући?

Pa ako ih ima, odmah da im kažem da nema šanse.

Naravno da nema šanse, takoe! Slažem se, jedan je Dog...

Thinker_
"Ај да се читамо" је л само мени ово звучи геј?

ocemo u guzu?

ВУКАЈЛИЈО, ВУКАЈЛИЈО
КО БИ ТЕБЕ ОСТАВИО
ВУКАЈЛИЈО ООООООЈ
РОДНИ САЈТУ МООООЈ

Чекам да се Тинкер врати..

http://vukajlija.com/forum/teme/20068-podijeli-sa-vukajlijasima?strana=1599#post_3108818

Bruce

Sve troje i Remac su tražili razmod. Nata se više neće pojavljivati, Loksi je otišao sinoć, ja više neću pisati. Ostaviću prostor ovim istaknutima što dve godine ne doprinose ništa, a onda šalju drvene advokate da za njihov račun lobiraju.

Поздрав за овај двојац уз нумеру "Иди локси млад".

Блам јебени лоло. Тада сам имао трип да будем #1, стиго до #19 и овај ми дркне 1500 поена злоло.

Ostaviću prostor ovim istaknutima što dve godine ne doprinose ništa, a onda šalju drvene advokate da za njihov račun lobiraju.

a sto gotivim ovakve sto misle da njihove na silu nastancane sranje defke ikome vrede ista...ko da su sekspiri....da su bili pametni da su odma ostavili slobodan prostor

Drago mi je kad eminentni ljudi poput tebe potvrde ispravnost moje borbe..

ЛЕСИ СЕ ВРАЋА КУЋИ
АЛИ ПИТ ТЕШКО