Prijava

dzona proterali a on zakoniti kralj..jos zahtevali smrtnu kaznu a nije zmaj hteo da ga ubije.kao crv se pita nesto.ovo kao da su radili polu amateri

Pa i bilo bi logično da je Džon reko boli me kurac za prestol ubio sam svoju dragu gonite se u tri pičke materine, al jok mora nebitni Torgo Nudo da ga protera.

Al brt taj beniof je napisao 25th hour nemoguće da je ovolko usrao

Ma nije ga zanimalo, dobio brat Star Vors da radi veće su tu pare mnogo no ovde pa ko veli daj da otaljam u šest epizoda radnju za koju treba tri sezone, narod nek se buni svakako će gledanost biti ista.

crv pripretio nemoj da radi koplje ovi se usrali

Ma de hajde. Logicno je bilo da ostane kralj na sjeveru.

https://mobile.twitter.com/AsaTJ/status/1130327414393982976

Ovaj lik objasnio što je Bren kralj al jbg nije bilo vremena da se razradi najbitnije pitanje u celom serijalu, al zato daj da se smejemo Edmuru Taliju. Bukvalno im je Martin tipa samo rekao Bren je kralj na kraju i našli su najgluplji način za to.

Ima smisla, Bren je rekao više puta da on nije više on :D

Pa to al uopšte se nisu posvetili njegovom liku, kapiram da je jer ga je teško razraditi kad nisi Martin.

I ceo taj plot sa tim kurcem su samo bacili u vodu jer nisu imali pojma šta s tim. Jebeno skrnavljenje Martina, žao mi čoveka i on razočaran skroz.

u gejmotronu svega ima samo nema smisla

A ja i dalje ne vjerujem da nisu objasnili šta je Bren radio čitavo vrijeme dok je trajala bitka za zoru

Ok cekamo knjige da znamo kako zaista ide prica dalje, ovo je za mene samo fan theory i to losa

Patuljak iz zarobljeništva dodje izdominira ispriča šta će i kako da se radi i ćao

A cek mene zanima zasto su se zaustili na saznanju da je Dzon zapravo Aegon!? Ne vidim kakvu poentu to saznanje ima ako ni u čemu nije upotrebljeno. U fazonu, on je kraljevske krvi ali to nije sad bitno. Moglo je ovo mnogo bolje :(

не знам дал је тачно оно што сам видео да су сценаристи на ону петицију да се прави сезона опет одговорили ај ви направите кад сте тако паметни хахахах пишај

pa sa onim budzetom da finansiraju neku fan theory ispalo bi super.

Po 15 miliona košta epizoda 8 sezone valjda

U rangu finala Dekstera

labokv
lepo na slepo

Al brt taj beniof je napisao 25th hour nemoguće da je ovolko usrao

I X-mwn origins Wolverin. Hahaha hack fraud