Prijava

Pa u tom kontekstu ima smisla, al u tom kontekstu Bren ne bi smeo da bude Bren nego da se lepo stavi do znanja da je u njega ušlo štagod je zaposelo TriAjd Rejvena i da nam se objasni da je on sve vreme dok je blejao u drvetu smišljao plan kako da ih sve popičkara da bi on sedeo na prestolu kroz Brena.

A i ja uopšte nisam stekao utisak da neće da je jebe jer mu je tetka nego jer je trsla, ko bi jebo trslu ribu koja ti kad joj kažeš da ti je tetka kaže da si joj opasnost i koja te još tera da joj se sagneš.

Pa u tom kontekstu ima smisla, al u tom kontekstu Bren ne bi smeo da bude Bren nego da se lepo stavi do znanja da je u njega ušlo štagod je zaposelo TriAjd Rejvena i da nam se objasni da je on sve vreme dok je blejao u drvetu smišljao plan kako da ih sve popičkara da bi on sedeo na prestolu kroz Brena.

Mislim da bi tad to što mu je tetka imalo neki značaj na nekom širem planu stvari, kao Triajd Rejven prefrigani je rešio da to podlo iskoristi za sebe i zajebe vladare Vesterosa.
Ovako samo on neće da jebe tetku, a ovog biraju jer je jebiga ona mrtva, a on neće tron i Torgo Nudo se tome protivi.

Манчо, расправљаш се сам са собом лоло

Hahah bukvalno, jebiga imam problem sa povezivanjem misli u koherentnan spoj rečenica.

Edit: Sve u svemu ja da vas pitam gde su naznake da je Bren/Trooki gavran proračunati čoban koji hoće tron za sebe i zato otkriva Džonu sve, što Zapata kaže.

Nema ih ja da vam kažem jer su učmali polupanci sabili u 8 sezona radnju od tipa 10-12 sezona u tri pičke materine ponovo sam samog sebe iznervirao.

Па нема назнаке о Брену као Брендону Старку, али о троокој врани итекако има кроз његову историју као таргеријанском копилету али и као троокој врани.

Pa da, trebalo je toj priči više da se posvete, objasne prave motive Brindena Riversa i objasne dublje njegov odnos sa Brenom kao i zašto zapravo postoji Triajd Rejven i koja je njegova veza sa onim drvetom što plače i Starim bogovima i Šumskom decom i njihovu ulogu u svemu tome, a ne ovo.
Lik je očigledno s razlogom govorio da nije više Bren Stark, a na kraju ispade da jeste i sve kul kao.
Kapiram da su sačuvali odgovore na sva ova pitanja za taj prequel al to je jadno baš uraditi ovakvoj seriji.

Па не можеш оставити серију недовршену јбг, ал' Риверс читав живот жели трон, и воли да јебе сестре :Д

Dd solidno jaka i luda glava, a ovde ispao neki dobroćudni dekica.

Bran's quotes (maybe paraphrasing):
1. Why do you think I came all this way?
2. You were exactly where you were supposed to be.

BtB is not surprised by what happened. He was expecting.

And if you think it's the little Bran that became the BtB, he mentioned too many times that he's not Bran any more.

Is it good or bad for Westeros that the Bloodraven is the king? Will we find out one day?

Baš ih je izvozao brat, voleo bih da mu znam prave namere osim što želi na tronu da sedi, šteta što nam Glup i Gluplji nisu lepo preneli to.

A možda je i Bren sam po sebi poslednji greenseer. Uf jedva čekam da se bacim na čitanje svega ovoga.

Hahah Mančo ja tebe volim

Hahahah i ja tebe volim Bohore.

Jebiga solidno sam iznerviran hahah, mrzim da gledam serije generalno i kao aj odgledam ovo i prevare me ko kuče ovako polupanci glupi svojom neposvećenošću i nekompetentnošću.

Тако је Бохоре, где сме он мени тако да каже џД

Манчо, наравно да сам била смртно озбиљна пишући коментар, нарочито поводом рођења ментално заосталог змаја, ок?

Dobro taj deo je bio jasna šala hahah.