Prijava

Ljubitlji filmova, crtanog, igrica i uopšte brenda ujedinite se.

Ljubitelji rekoh Hejteri ne dolazite. Spem zabranjen

Što tek sad otvaraš temu?

Antikvaran - Nisu ni igrice loše crtani mi i nije nešto ne znam kako će se otarasiti one male kurve na kraju

Generacija Z - Došo sad iz škole xD

igrice su srednje zalosne. a crtani nije ni za sta.

ides u skolu? kol'ko ti imas godina?

Jesi igrao KOTOR 1 i 2? Plus Batlefront 2 je vrh vrhova.
15 :D

Ajm a džedaj. Aj juz d fors.

Što izbrisaše onako dobru defku?
Što se čudiš što imam 15 godina?

Filmovi su legendarni. Mada nesto mi kaze da ce matori Lukas da razvodnjava pricu i muze kravu zvanu "Star Wars" dok ta krava ne crkne... Steta. A jel' igrao neko TFU? Mnogo jak dozivljaj a prica je na nivou. Unistili sa dvojkom doduse.

Kad pravimo temu o Američkom nindži?

Ja bih igrao al moj komp je i suviše noobovski da prihvati tako nešto popizdeo sam što mi KOTOR 1 više ne radi kako treba a igrica OBJAŠNJAVA

A Lukas i da ne pravi crtać mogo bi da živi do kraja života lagodno

Što tema o Američkom nindži?

Pa svaki filmski serijal treba temu, zar ne?

Ne, ali Star Wars je legendarni serijal za koji je čuo svako u najzabačenijoj zabiti, ne Afrike, nego najgorih planeta kao što je Dantuin lolololo

Ma jebes crtac! Nesto mi kaze da cemo za jedno 5 godina da gledamo "sequel" trilogiju ove prvo-druge... Posto je zarada ove drugo-prve trilogije bila astronomska. Jebiga, Lukas kad nanjusi pare, ni direktan pogodak iz blizine sacmarom nema efekat...

Što izbrisaše onako dobru defku?
Što se čudiš što imam 15 godina?

I ja se pitam.
Pa cudim se kako se dobro snalazis tako mlad.

kizo, ovo je kultni film. Za vjek vjekova najbolji. Ne kao svaki drugi.

Dube ne spamuj temu tim gay sranjem.
Šala, nije mi loša ona Nova generacija ali ovo je bilo neviđeno gay

Pa naravno da se dobro snalazim ovako mlad kad materijom baratam još od 7. godine (imao sam lika filmofila u odeljenju) lolololo