Prijava

не можете замислити моје разочарење кад сам након много година гледања емисија у фазону како се снимао тај и тај филм што је некад ишло на пинку и балављења на звездане ратове а нисам тада могао нигде да их погледам, напокон узео и видео на шта то личи и које је говно, детињство ми је сјебано

Originalna trilogija plus Evoksi je bila legendarna, meni lično uvek bila ništa posebno ali ok, ali ne mogu da sporim njenu veličinu i uticaj.
Druga tri dela užas i pomoravlje, silovanje do daske, jedino vredi ona Ben-Hur scena kada se ganjaju onim bolidima, ostalo dno dna. Toliko su loša ta druga tri dela da ako imaš gram mozga, znaš da će treća trilogija uz pomoć Diznijeve pohlepe da bude osudjena na propast. I opet odem i pogledam onaj prošli i uverim se da nema šanse dobar film da naprave, a kamoli nekakvo bitno ostvarenje. Siluju svoje verne fanove, lako im kad ovaca za šišanje ima na pretek. Neće opet da me zajebu.

Mad Max objasnio kako da se napravi ribut koji je M kul, M profitabilan, M nije ljigav, M isti režiser, M sam po sebi da jebe film.

I Idris Elba mi ide uz kurac.

Pobesneo Maks je očaj.