Prijava

Види Рађ, Марко је у праву што се тиче ових нових делова као и за циљану годишњу доб публике и хиперпродикцију, ја сам гледао Форс авејкен и није ми било жао за 350 динара датих за биоскопску карту, него што ће један део од те суме отићи за снимање следећег дела на који нису смели ни да помисле после онаквог скрнављења и усеравања мегађубретом какав је Форс авејкен. Радња филма постоји само у ретким тренуцима, а и тада је имбецилна, убацили су чамугу за главног глумца, једноставно филм није осмишљен на начин који захтева серијал да би био добар наставак ма уопште не вреди ни коментарисати оно смеће прављено само да се ушићари још који долар на рачун старе славе, политички коректно срање од филма

Марко је у праву што се тиче ових нових делова као и за циљану годишњу доб публике и хиперпродикцију

citiracu se od pre neki dan kad me ceo taj star wars zainteresovao iz nepoznatog razloga iako nije interesantno previše, al baš je valjda zato postalo interesantno lolol

pogledo the force awakens i transformerse age of extinction, vidim to je moderno, bokte jebo štae ono koji kurac, BOLD jese ono snima za prosečnog američkog klinca od 13 godina s vrlo niskom inteligencijom DLOB, ono samo mačevanje i eksplozije, kurca baka večerala na šta je film spao

edit: jbg nece da bolduje lololo xd

није да су они старији делови за генијалце

Star Wars odličan je, fanovi Star Warsa retardirani su, kao i generalno fanovi bilo čega

Inače šta očekivati od filmova u vlasništvu Diznija? Da će da budu dubokoumni?

ne kaki autore Đoto ja sam fan Boston KLIPPERSA i fan sam takođe KAJRIJA irvinga i TEA našeg TAKOĐE, obojica odlično šutaju loptu DESNOM rukom ali teo je NAŠ, srbin i njega više VOLIM poyy

Novi SW dobar je, svakako je bolje gledati u bioskopu, podrška mlađanome rađardu

tako je bre

Duše, nisam preterano ozbiljno bio SNISHODLJIV prema Marku, sve stoji što si napisao, ali moj odnos prema tome je da me jednom u dve godine zadovolji šarenilo na velikom ekranu na dva sata i da ga zaboravim, za to je prošli deo bio više nego zadovoljavajući

заправо то шаренило је једино што ми се свиђа у стар ворс па макар га гледао на монитору а у биоскопу је већ перверзија нема шта

Шаренило стоји, ето да не испадне да сам хејтер упечатљива је била сцена на крају филма са прашњавом маском Дарта Вејдера, ту су ме спуцале емоције јер сам био наварен и делимично пијан. Најјаче што ми нису дали да унесем чипс а мени у јаши 5 чокања:)

А и генерално је готиван тај спејс трип, не могу да се сетим једног филма у коме возе кола по Свемиру и паркирају испред неке свемирске ћевабџинице на фору Мека и свраћају на клопу лол зна ли можда неко који је то филм?

Pa da nisam čuo da je nov deo poprilična sranjčuga vredelo bi da se ode u bioskop.

Senke nad Balkanom > Star vors

Jeste

Tane i Pletikosić ko Han Solo i Čubaka

Meni je ovaj novi bio baš kul, lijepo provedeno veče u bioskopu, dvije kese kokica i litar kole, taman da odmoriš mozak.

Dart Vejder je nestao a znate li zašto?Zato što su cigare mnogo poskupele toliko da ih nije mogo više plaćati jer po njegovom disanju vidi se da čovek puši po 3 pakle na dan :D

Star Wars je nastao jer nisu dali Lukasu da snimi Flash Gordon film

Ова тема ме подсети на то како сам био сиромашно дете и како сам читао књигу Стар Ворс у издању Плаве птице, ех