Prijava

Спасаваш ме по други пут вечерас:)

звездани ратови су нешто најисхајпованије у свету после пичке и демократије и говно је

Ovo što kaže Marko. Inače mislim da sam jedini na svetu kome su druga tri dela koja su snimljena a hronološki prva za nijansu manje govno od originalne trilogije. Tu mi zanimljivo bilo kako svi oni se kolju između sebe dok senator onaj matori Palpatin polako muti svima iza leđa i preuzima vlast i ima aluzija na pad vajmarske republike, plus tu je i Natali Portman nju obožavam, vrhunska glumica pička pa je bilo podnošljivije za gledanje.
A originalni sw mi je neshvatljivo kako se ceo svet loži na onako lošu priču bez scenarija i sa onako katastrofalnom glumom. Glavni glumac Mark Hamli je možda i najgori glumac kog sam gledao u američkom filmu ni Keri Fišer pokojna ništa bolja i Harison Ford jedan od najprecenjenih ljudi uopšte. A kraj tek je genijalan imperiju znači najveću vojnu silu u galaksiji toj njihovoj otkinu medvedići dobrog srca u šumi nekoj koristeći zamke neke jednostavne,povraćao sam govna dok sam gledao.

A originalni sw mi je neshvatljivo kako se ceo svet loži na onako lošu priču bez scenarija i sa onako katastrofalnom glumom

povraćao sam govna dok sam gledao.

:D

Rađarde kaže se "poližeš mi pičić nisam se tuširala 10 dana", ako hoćeš po analogiji da žensko opsuje muško.Jer ako kažeš "poližeš mi pičić" onda samo napaljuje momke, isto kao da hoćeš nekog da uplašiš turiranjem motora, a njega samo to loži jer voli brza kola.

Pa prvo se gledaju epizode IV i V, pa pređeš na prikvele I, II i III pa onda pogledaš VI, VII i VIII.

Ako hoćeš baš trve SW fan ediciju, isti gore redoslijed ali izbaciš epizodu I jer je totalno nebitna sem da vidiš jadnog, mladog Anakina dok je još bio nevin.

jel ima negde torent za ovaj novi najnoviji, a što je ustvari prikvel sekvela za prvi deo treceg dela pre diznija a posle lukasa? msm ako sam dobro skontao podelu... mada kapiram da je opet bzzzz bzzzz puc puc puc pa onda jedno veliko BZZZZ (kajlo renov mač) i onda opet strotruperi bum puv puc puc i malo čebaka kaže graaaa i tako do kraja.

Ја сам чуо да излази 18ти наставак- Стар ворс: Вор оф старс

и пре је био серијал за дебилчине а сад је за оне дебилчине ранга клинца који се потписује пропали гејмер на јутјубу кад су кренули сваке године да избацују по филм

Marko kaže za nešto popularno da je sranje

kakav

Ш О К
О
К

Star Wars - odličan je, javljam se kad pogledam najnoviji deo, mogao bih i večeras, jebeš mi sve

radjarde torent daj ako imaš rado bih pogledao novi deo s mnogo mačevanja i pucanja

Na bioskop sam mislio brate, greota gledati nešto toliko šareno i namunjeno na monitoru

гледо сам онај из 2015. у 3д сав сам био крвав

Јаооо РАЂАРДЕ КИПЛИНЖЕ кућу ћу ти преписат кацам гледо ова два дауновца хтедох баш да питам дал неко зна називе клипова да се подсетим ал предухитрио си ме БРАВО!!1

Иначе да се надовежем на клип Старварс овај старији са клипа је овај аутор
https://vukajlija.com/recnik/autori/129247