Prijava

Svake subote u 00:00 mu reci da si video duha u kupatilu.
Stalno mu govori da mu noge smrde.
Prati ga svuda.
Probudi ga u 3 ujutru i reci ”Vidim mrtve ljude”.
Otkini dlaku sa njegove glave i drekni se: ”DNK”!!!

Jel ti imaš 14 godina?
Si pročitao moj prethodni post?
loloo!

Buxno pola od toga sam uradio burazeru... xD

L0L
Buxno pola od toga sam uradio burazeru... xD

KOJI SI TI LUĐAK!!!!!!

Pa šta četkica, jastuk, skripta i čarapa... I to kad me iznervira jer ne opere sudove i tako...

5.Jebi mu sestru
7.Jebi mu kevu
10.Jebi mu ćaleta

Lole objasni ovo.

PA te sam preskočio... Devojku bih i mogao gotivi me lolo A za drkanje u hranu nisam dotle doš'o lolololo

Jel ti imaš 14 godina?
Si pročitao moj prethodni post?
loloo!

Јесам. Не видим ништа слично овоме што сам ја написао. Или сам поново ћорав, или ме ти подјебаваш. лоололоо

Ima ovde zanimljivih stvari, ali ima i gluposti.

Počni da sečeš nokte na nogama dok on večera.
Za stolom.

hahahahahahahahahahhahahaahhahahaha jbt pokidao sam se :DDD

Guys, I'm back, lololo

181. Ablenduj mu baterijskom lampom. Govori kako su saobraćajci na putu i da uspori.

182. Poskidaj sve moguće melodije koje se sviraju na usnoj harmonici na telefon, sa neta. Sviraj duvajući u telefon po ceo dan.

183. Kad nije tu, poređaj plišane igračke ispred kreveta i legni na krevet. Kad ti cimer uđe u sobu, deluj uplašeno i govori kako ne smeš da siđeš zbog ovih napasnika i nateraj ga da ti pomogne da ih se otarasiš. Radi ovo nekoliko puta na dan i svaki put kaži "jao, evo ih opet!"

184. Gledaj matriksa po ceo dan. Onda idi za njim i kako koji predmet uzme, ti mu reci da taj predmet ne postoji (npr. ako uzme tlelefon, ti mu kaži da ne postoji, ili udžbenik).

185. Jaši četku za WC (deo gde je četka je glava). Napoji "konja" dok ti se cimer tušira.

182. Poskidaj sve moguće melodije koje se sviraju na usnoj harmonici na telefon, sa neta. Sviraj duvajući u telefon po ceo dan.

Ахаха!!

186. Citiraj audio komande iz Counter Strike-a kad razgovaraš s njim. dakle, na njegova pitanja odgovaraj sa "affirmative" i "negative", kad ti treba pomoć oko nečega kaži "need backup", kad sečeš nokte i oni rikošetiraju na sve strane, govori "taking fire, need assistance" i slično.

187. (ako imate mačku) koristite hranu za mačke da vam obeleži put do WC-a (kao u "Ivici i Marici"). Sačekajte u WC-u dok mačka ne pojede svu hranu koju ste ostavili. Kad pojede svu hranu, izađite iz WC-a i vičite "upomoć, izgubio sam se!" Hranite mačku na ovaj način nekoliko dana.

188. Zalepite čarape selotejpom na zid pored vašeg kreveta, ali koristite po jednu čarapu od svakog para. Zvocajte cimeru kako nikad ne možete da nađete drugu čarapu, dok preturate po ormanu.

189. Kupite par burago automobila i Barbie lutaka. Poređajte automobile po podu i pored svakog stavite po jednu Barbiku. Okačite natpis "auto sajam". Ako vaš cimer pokuša da skloni ove igračke, vičite "obezbeđenje!, obezbeđenje!!!"

190. Recite cimeru da ste dobili proliv. zalepite parčiće toalet papira po zidu pored kreveta. Neka vas "pritera" na svakih 5 minuta. Uzmite jedan od okačenih komada toalet papira sa zida i otiđite u WC. Namađite papir sirupom od čokolade ili kremom (crnim delom). Vratite se i zalepite nazad "iskorišćeni" toalet papir na zid.

191. Napravi herbarijum isključivo od kopriva. Kukaj cimeru kako te peku šake.

192. Kupi lutku na naduvavanje (onu iz sex shopa). Nagoaraj cimera da se smuva s njom.

193. (Ako vam je cimer pušač) svaki put kad on zapali cigaru, vi pištite kao aparat za detekciju dima.

194. Kaži cimeru da si počeo da treniraš pikado. Kupi metu i strelice. Stavi njegovu sliku preko mete. Ako se buni, recite mu da vam to daje inpiraciju da bolje gađate.

195. Svaki put kad obavite posao u WC-u, udarite kredom recku na orman.

Iseri se sebi na jastuk, i lezi u to kao da ni nije govno na jastuku, razmazi ga skroz po sebi, a ujutro kad ustanes počni da se dereš na njega kako je jadan što ti se u toku noći israo po jastuku i kako ćeš mu vratiti isto tako

Pa da li je cilj da izludiš cimera ili da cimer skonta da si ti izludio? Neke stvari su tako jebeno glupe, da ne kontam kako ljudi mogu da se blamiraju toliko?

mojne da me smaraš bre!

Dub sez:

Pa da li je cilj da izludiš cimera ili da cimer skonta da si ti izludio? Neke stvari su tako jebeno glupe, da ne kontam kako ljudi mogu da se blamiraju toliko?

Poenta je da izludiš cimera na neki nevini način. Ako ga uveriš da si lud, neće mu biti svejedno jer ipak deliš sobu s njim, plašiće se od tebe i to će njega izluđivati. :)

Ali gledam šta drugi pišu i ima dosta degutantnih boleština, kao npr ovo sa iseravanjem na jastuk (brate...). I još par stvari. :)