Prijava

Dok se mi ovde veselimo Če Vu se već sprema za reprizu a Zločesta Pufnica je još u 2010 ;)

korleone srecna nova godian

Jezivi se vratio u svoje ledeno solo gnezdo,i zeli Vam SRECNU NOVU GODINU!Ne zelim Vam nista,samo neka Vam se ispune Vase zelje,da Vas Bog cuva i da budete zdravi,to je,ipak,jedino vazno.

Srećna Nova godina svima, puno zdravlja, sreće, definicija dana, postera dana, banova, igara na forumu, druženja!

Вукајлијаши, нек вам ова година буде срећна и успешна на свим пољима! Уздравље!

Срећна нова година, свима, да будете весели и да нам правите што мање посла. :))

Srecna Nova godina svima , posebno Pekiju , koji ne vidi da je proso rok mog bana . Naucio sam lekciju covece ajde odbanuj me bre pa cestitam ljudima predostojecu godinu ko covek :D

Ja se vratio sa proslave. :) Još jednom (čestitao sam na četu), srećna Nova godina svima i sve najlepše. :)

Sretna nowa god,

legenda

Срецнас јнов годоина СВИ МА

E ljudi sve najbolje
Puno sreće, zdravlja, ljubavi, sexa, smeha, dobrih postera i dobrih definicija...
Srećna Nova 2011.

Ајд закључајте ово срање од теме.

Srećna Nova Godina :D... i sve ostalo, da ne ponavljam, mrzi me da smišljam sad nešto što bih vam poželeo :D

Da, to je sve što svetu treba, još jedan razlog da lenji ne rade, da alkosi šljemaju, da izelice krkaju, da tinejdžeri imaju seks...

Drage Vukajlijašice i dragi Vukajlijaši, srećna vam Nova godina, puno zdravlja, pa sve ostalo što ide uz to. :)

Drage Vukajlijašice i dragi Vukajlijaši, srećna vam Nova godina, puno zdravlja, pa sve ostalo što ide uz to. :)

Isto i od mene, ne znam sad pisati...

Dragi Vukajlijaši, srećna vam nova i želim da vam defke i posteri budu odabirani! Uzdravlje! :)