Prijava

СРЕЋНА НОВА ГОДИНА

E pa Vukajlijaši, želim vam u ovoj novoj 2011. više seksa, manje nolajferstva, više položenih ispita/veću platu, manje šlaufa oko struka i neplaćenih računa, više inspiracije za uveseljavanje naroda koji nas čita, manje mrgudovitosti prema neistomišljenicima.

Da smo živi i zdravi i da nam je srećna i berićetna ova 2011.

E aj sad zvanicno posto imam pun pristup nalogu .

Dobri ljudi , srecna vam nova godina , puno zdravlja , srece , ljubavi ... (I para , i para !) ... a i para je li , u njoj . I naravno , da vam se ostvari ono sto zelite.
http://m.orkutnow.com/en/scraps/hugs/hug_for_you.jpg

И од мене поздрави, нек вас сви разумеју, поштују и прибојавају! У здравље

Е, па, срећна вам Нова, малишани. :)

Sad ću ja svima vama da prepišem jedan mnogo jak SMS što sam dobio i da poželim isto i vama:

Srećna Nova godina, Božić, Srpska, dan državnosti, Uskrs, slava, rođendan, imendan, sve đuture da ne trošim džabe poruke.

i moj odgovor isto SMSom, a i odatle vam prenosim iste želje:

Dodao bi i srećan 1.maj, dan boraca, dan mladosti, dan zastave (onaj šiptarski), osmi mart i ostalo...

Kako smo krenuli ima da slavimo i nezavisnost Argentine i Irske. Uglavnom, čestitam i to...

srecna nova i svima vam zelim sve najbolje ! :)

srecna nova i sta pozelite neka bude :)))

Све најбоље у Новој години, љуби вас ваш модератор :)))
http://www.papirnisvet.com/photos/products/2273/2273_IMG_9194-01.jpg

Са акцентом на "модератор", а? :)

Dragi Vukajlijaši, evo da se pridružim i poželim vam od srca sve najbolje u 2011., da vam bude jako uspešna na svim poljima, da imate svega što poželite u dovoljnim količinama a da nam sajt još više poraste i bude još bolji, duhovitiji i kvalitetniji!
I puno dobrog zdravlja za vas i vaše porodice! :)

Са акцентом на Књазу!
:))))

Нема вађења сад. :)) Шалим се, може и Књаз.

Што се мене тиче може и јогурт...
:)))

O, да. :) Или чај. :)

Heri ya mwaka mpya kila mtu, bora wote, bahati nzuri, afya, pesa, kupita mitihani, na kile bora ufafanuzi.

Добро, прво ме ти води на бурек, па ћу ја тебе на чај :Р што је сигурно сгурно је.

На бурек са сиром? Може?