Prijava

Da li je u nekom trenutku posećenost sajta veća ili manja,možda u nekom delu dana ljudi više gledaju postere nego definicije,ako i postoji optimalni trenutak za kačenje definicije,koji je?

Da, najbolji trenutak je po meni negde između 23:00 i 01:00

EDIT: A najgori ranom zorom oko 07:00 xD

Kad smislis do jaja definiciju.

Људи уопштено више гледају постере, мада то су углавном клинци са фејса. На крају дана, најбољи постер, без да буде у одабранима, има неких 300 гласова. Најбоље изгласана дефинисана без да је била на насловној има неких 50, 60 гласова врх.

Ne znam, meni su najbolje prolazile one koje sam kačio u podne.

Što se mene tiče, od 23 do 02, mada ako je defka dobra....

Људи уопштено више гледају постере, мада то су углавном клинци са фејса. На крају дана, најбољи постер, без да буде у одабранима, има неких 300 гласова. Најбоље изгласана дефинисана без да је била на насловној има неких 50, 60 гласова врх.

Увек је лакше гледати слике него читати текст... ипак смо ми неписмена нација!

Увек је лакше гледати слике него читати текст... ипак смо ми неписмена нација!

nažalost,u poslednje vreme su posteri uglavnom takvi da i ne treba da se čita tekst.
Ali skrenusmo sa teme

Ajao fejse sta ti reko peki
Naravno da zavisi od vremena mada sta te briga kolko ce biti skor
ja sam jedno vreme definisao stalno oko 2,3 jer mi se tad pisalo ako se nekom sviđa kako pišeš doćiće da profil da čita ne boj se

Ajao fejse sta ti reko peki

Шта?

ako se nekom sviđa kako pišeš doćiće da profil da čita ne boj se

treba se prvo probiti

И ви сад мислите да сте открили топлу воду?Па то питање се провлачи још од лета Господњег 2008. године ....... и нико не зна тачан одговор , још увек .........

мада то су углавном клинци са фејса

mislim da je na to ciljao

Мени порасте популарност за 20 30 поена дневно и кад не пишем.. ал ја КИДАМ! Јбга...

Ja napisao jednu 24. avgusta imala neki ospednji skor, pre 2-3 dana je odabrali, sad ima oko + 800.

Nije mislio na Fejza, nego na klince sa fejsa kojih ima 'iljadu!

Ахааааа, то ...Хвала Зезаторе, сад сконтах.. Може пеки да прича шта оће, он је заклан па заклан!!! ЉОЉ

Rosoneri +801 xD

znam pišem glupost dosadno mi bre smorio se kući

Јеботе, човек написао најобичнију шалу, лагану онако, а петоро људи се бацило на тумачење...