Prijava

Е, па могуће. Јесте дрољасто. Никад ме нису привлачиле дрољасте рибе, већ само фина домаћинска чељад.

Ma pusti, lemajo, dzimi se ustvari, lozi na lezbejke...u patikama...
A posto je ubedjen da sam ja od tija stvorovi, evo ja cu u nasem spavanju da budem sportski tip. :)

Fino je Uroš rekao - VOLEM DA GLEDAM LEZBAČE KAKO SE LIŽU PA SAM ZBOG TOGA SMANJIO HEJT PREMA PEDERČINAMA TAČNIJE NISAM SMANJIO HEJT, NE VOLEM IH I DALJE AL' TO NE PRIČAM PO SELU VEĆ IM JEBEM MATER PEDERSKU U SAMOĆI SVOJE TIHE SOBE nešto tako, on je pametniji pa to u 3 riječi, ja sam sa Ozrena, ja moram opisivat.

Ladno mi je promaklo. Uroš objasniJo. Taj rad. Samo o što ja nisam sa Ozrena
@lemaja
LOL- eh, nisam ja te sreće:)

Džimi voli prirodnu lepotu. Duga puštena kosa, bez šminke, gola, eventualno neki svileni veo nežne boje.
Jer on ne sme da se uzbudi mnogo, pošto ima močuganera, koji crpi mnogo krvi. On se uzbudi tek toliko da može da ga metne.

Što se tiče lezbača, milica je lepo rekla. Mnogo su bolje biseksualke. Fizički.

I ponovo da kažem, to je čista generalizacija :)

i ponovo da kažem da sam ja lezbejka..kad visdim ovu katiju još i više...

Džimi voli prirodnu lepotu. Duga puštena kosa, bez šminke, gola, eventualno neki svileni veo nežne boje.
Jer on ne sme da se uzbudi mnogo, pošto ima močuganera, koji crpi mnogo krvi. On se uzbudi tek toliko da može da ga metne.

Како ме Катија све капира.
Да је мушко, била би ја.

Dobro je kada su žene droljaste, ali malo. I da, mogu da jebu. Prava domaćica bar jednom mesečno izjebe svoju muškarčinu, zapali cigar i naruči špikovanu na dostavu. Muškarčina izadje ped kurira.

Јој, имам тоталну трансферчину блама од ове теме.
Џими је већ на трећој страни почео да спомиње свој курац и жене у истој реченици, што је тотално духовито, ето да му узвратим истим комплиментом. :)

Šta znam, ja sam se oduvek nekako ložio na mlade neveste, u onim jebačkim venčanicama, nekako mi je belo, čisto, neukaljano, nevino...Možda sam romantik, ili pervert, jebemliga...

LOL- eh, nisam ja te sreće:)

jbg :((( more, disciplinuj ti to malo!

pa ne znam za džimija. sasvim jasno da ga ne lože konvencionalne metode, već "staramajka" look... msm, ko kaže da to ima ikakve veze sa edipovim kompleksom....

Pa to je tačno, ne valja ni prevelika močuga, čuh priču o čoveku koji se svaki put onesvešćivao kad bi imao erekciju. Morao je na operaciju smanjenja falusa.

dzimi ti mu dodjes kao

http://www.youtube.com/watch?v=5R7Qw1vG_KI

edit pogledaj dobar je

uroše, čovek je moj idol!

Haha, Uroš uvalio kosku. Sad će prepodobni Vukajlijaši, a naročito ašice, da se takmiče ko bolje poznaje lik i delo dotičnog lelemuda.

Brate, bolje da si javio da je neko umro. :)

Pa to je tačno, ne valja ni prevelika močuga, čuh priču o čoveku koji se svaki put onesvešćivao kad bi imao erekciju. Morao je na operaciju smanjenja falusa.

ЗАто миџети падају у несвест од узбуђења.
Мени је сад океј, него се плашим за старост. :/

Хаха, Пајко! :))

Hahahaha! To je toliko tačno Tulume, da je tužno.... :D