Prijava

Gle Kazanovu, covek nije birkao, hvatao sta je stigao, i ostao upamcen kao jedan od najvecih ljubavnika svih vremena.

Upravo sam saznao da Djed Mraz ne postoji. A, bio sam veliki poštovalac njegovog djela. Bio!

Jeste, bila sam na nekoj ekskurziji u Ceskoj u zamku di je umro, i secam se kako je kustos pokusao da ostane ozbiljan nakon reakcije gomile pubertetlija na informaciju da je Djakomo voleo i muskarce i zene.

Inace, random fact: uopste nije bio tolko lep covek, al je bio lepo gradjen, i visok za tadasnje pojmove.

Pa jebiga, koliko je tad bilo ljudi, a koliko sad? :D Još ako je uglavnom targetovao bogate... Nije imao previše izbora. :)

Kad smo kod šipovanja, ova dvojica bi bili super par. :D
http://youtu.be/-bWURs45XqE

De de, nemoj da si toliko razocaran, covek je navodno zaveo na hiljade zena, i mozda tek nekoliko muskaraca.

Zaveo je on kurac ( i bukvlano ). Svaštojeb što neko reče.

Ma, da je "zaveo"(što ti je eufemizam) jednog, mrtav je u mojim očima. A još kacam biJo u Veneciji, gledam onaj Most Uzdaha i mislim: "Eee, ovuda je Kazanova hvatao maglu" kad on hvatao nešto drugo... :(

Pa htela sam da se bidem kutlurna da ne kazem "povalio".

Prav' da ti kazem, mene cudi da je toliko i poziveo, da ga nije potkacio neki sifilis ili slicna gadarija.

Kliknuo sam "delete". Ko je sad pa taj Kazan Nova? ;)

ја бих јебо лезбејке

da li biste probali trojku u kojoj se ukrštavaju mačevi?

pa verovatno, kad bi bio neki od boljih ortaka u pitanju, ne bih ukrstio mač sa svakim... sem ako nije mnogo dobra riba, koja hoće samo tako da se jebe, jer joj jedan nije dovoljan, alavu joj mater jebem

Ova tema je dobra za proveru tolerancije - koliko možeš da pročitaš gluposti a da se ne smoriš. Mačevi i najbolji ortaci...pa divno, gde je slikica? A da, ima i slikica.

mogu ja sam da jebem,ne treba mi pomoc.

koji ste vi pederi... od lezbejki oni ladno prešli na ukrštanje mačeva... jedva dočekali...

Неко оће да се мачује?

koji ste vi pederi... od lezbejki oni ladno prešli na ukrštanje mačeva... jedva dočekali...

Šta je, hoćete samo vi da budete lezbejke, a mi ne možemo da budemo pederi? E neće moći...