Prijava

LEZBAČE NA LOMAČE!

okej sad, kada neko kaže nešto slično za pedere, odma je banjan, a za lezbejke prolazi?

ajde bux, nećemo tako da se igramo, nije lepo....

Dok sam bijo odsutan jel' se oglašavo moj prijatelj diplomirani jebolog Cara?

Лемајо, да га банем?

buxnomaniak
LEZBAČE NA LOMAČE!

Ma šta tripuješ, i obične lisice rade pos'o.
Nisam luda da vučem lomaču ili krstaču neku, d'izigravam Džisusa u krevetu, kroz ceo grad.

Mojne Džimi, ko boga te molim:)

Џими
Лемајо, да га банем?

Oi!
Inače Energijin reklamni primerak dolazi sa mašnicu i Ei pojačalom :D

Pa jeste energija lepše ja sa emocijom. Češće se svrši.

I tu imam muski problem...za cas svrsim... Mozda sam ipak lezbejka? Lemajo, molim te, skidaj se! Tebe se ne plasim.:)

Nije to problem, to je baš lepo. Detinje.

Ako
mi kažemo "Ja Arčim"
Kako onda lezibejke?
Mene arči?

Pa one se ne arče one vode ljubav ipak su to dve žene... xD

Лезбејке се спавају двоглавим дилдом у пичку

mojne džimi, nije mislio loše... al nemojmo da se zalećemo sa govorom mržnje, nije politički korektno! :)

enegry, skinula sam se! ostavila sam samo štikle, volim kako mi noge izgledaju u štiklama... šta sad?

ja sam lezbejka...

Nešto mi nije jasno. Imam ženu, jebem relativno redovno, znači po difoltu - ja jebem.
Ako riba ribi grize kliću, ili koriste skočka, jeste to sex, ali nije jebanje. Za jebanje je potreban ipak qrac, zar ne?Ne može lezba da kaže - Ej, sinoć sam jebala Maju! - Kako bez qrca? Jeste sex, kao i blajv,liz i sl, ali nije jebanje.
Bolje je onda da kaže - Imala odnos sa Majom, a ne jebala Maju. Kako, Čime? Ipak treba neki organski qrac za jebanje,zar ne?

enegry, skinula sam se! ostavila sam samo štikle, volim kako mi noge izgledaju u štiklama... šta sad?

Sa'cu da te karam. :)))

pa, penetracija ne konstituše jebanje.... jel?

edit: energy, budi nežna.... trep, trep... :P

a ako je jedno od njih muškarac koji je promenio pol pa postao žena i onda utvrdio da voli žene jel se to računa kao jebanje?

Pa već sam ja reko one vode ljubav ne jebu se... Ipak su to žene jebote ljudi stariji ste svi od mene pa tako glupi xD