Prijava

Dal cu ja docekati ikad da mi jutro bude u 12 a ne u 5 ko sirotinji najgoroj

Brate, subota je, gde letiš u 5 sunce ti?

proverava berzu bitkoina

Nabavio sam peticu do sad najbolje vutre koju sam do sad imao, presrećan sam

Inače prvi put u ćivotu sam cimnuo dva dima od vutre pijan, pta me ortak "osećaš li nešto" ja reko jok, krenem ćiku, sednem na klupu da napišem poruku, pogledam u zgradu, vrti se lko ringišpil ono kad si janpi, samo malo lepše čini mi se, fazon nisu mi čila tolko utupljerna :D
Ollanik i slični napušhite mi se kurca, jesam nubara što prvi puzt je cimnula džoint ssa 30+, zadavili se ladnim kurcam daboggda xd

Ћути брате, мого си довериш хд

šta sam ja nalupao sinoć, majko moja, sramota me, moram da se izlogujem xd

Postoji caka kad piješ i duvaš za predobro partijanje: Elem, alkohol ti širi arterije i dopušta veći protok krvi (što znači da će više tetrahidrokanabinola da ti dopre do moždanih vijuga) tako da ako u buduće planiraš sa ovom kombinacijom moja ti je preporuka da prvo popiješ par piva, ali ne preteruj znači ne više od tri ili dok ne osetiš da te malkice uvatilo. Onda lepo buksnu i ako si novajlija bukvalno uvuci tri dobra jaka cima i šalji dalje. Kroz deset petnest minuta će se klub pretvoriti u svemirski brod i biće najluđa noć u tvom životu, a nećeš lomiti čaše oko stola

тебра не слушај га од три добра јака цима можеш да се предозираш ако ниси дувао досад

потребне су године искуства и за два добра јака цима

Hahahahah predoziras od trave hahahahahaha

Hoce da te navuce da i ti budes narkoman, dovoljno ti je i pola cima da se naduvas

Slazem se pogotovo u kombinaciji sa alkoholom; ali ovo sto Marko govori nema teorije

види се да си зелен

alkohol i trava ne idu zajedno, msm sranje je, ubija se poena i jednog i drugog

Postoji caka kad piješ i duvaš za predobro partijanje:

Hahahhahahahaha

bolje od piva je zestina da se popije pa onda trava do 2 dima najvise vise od toga je rizicno ako je prskana

ako imas nekog rodjaka u holandiji nek ti posalje tamosnju travu, ubedljivo je najbolja