Prijava

Ne pričaj nigde, čuće tvoji pa će da te pošalju na odvikavanje, a posle si ceo život obeležen kao narkoman.

Ni na drogama ni u belim sobama XD

увек боље или-или, или само да се пије или само пуркање.
Ако већ силом околности и једно и друго, онда увек прво пиркање па тек плафон пешес пива, никако циркање па после варење, у вр главе може пиво, евентуално два пред буксну.
последњих пар година сам се углавном прешалтао на буце, јбг стртожије казне за алкохол приликом вожње ако те наватају а ја не избијам из аута јбг, док напушеног капирам не мере ме провале, а и онај тест кошта 30-40е

Nije to ništa druže jedan lik jebao Rođu Raičevića jer mu Rođa jebao ženu

Ma de ne ide alkohol i vutra jeste realni samo treba pogoditi zlatnu sredinu

Ne znam šta ide ali znam da posle litre rakije nikako ne ide vutra. Jedan od najgorih osećaja ikad.

Ma u pravu si triforce osim da je to kombinacija kojoj se pribegava za ljuto partijanje heh

Pa ja ne partijam bas tako ljuto jbg popijem nekad casu vina uz ribu i nekad malo punca

Smekeri treniraju picke se drogiraju

Pa jeste li pročitali šta sam napisao, partijanje u smislu da će vam biti ful, svako ima svoj dojam partijanja. Msm da se ne lažemo vučem koku i karam kurve al malo više volim ovaj fazon...

Jbg ti si malo iskusniji ovaj bi podlego od 3 cima

Ne može ništa tako dobro da me uradi ko alkohol kad mi se namesti da sam u elementu jbg

Ali vutra podstiče kreativnost ako znaš da je voziš, umesto ona tebe. Najbolje ju je zdimiti sa devojčicom uz neki valcer

O dorgama. Sve najpelše. Puki+hors=labokv

Probao sam samo vutru, ds i mdmu.
Ds mi je bio najmanje kritican,
Vutra onako u početku da,
Ali mdmu kad sam popio istopio sam se jebeno od toplote, veoma neprijatno. Ne verujem da cu opet nekada...

buraz vutra je najaca o koksa letis a kvalitetan spid je tesko naci samo te drzi budnim uopste vise(nekvalitetan) ne vozi kao mdma najbolje ti vutra valja a i jeftina je

вутра није дрога иако није легализована и третира се као нелегална ако ти је пронађи и мош да најебеш. Тачка. Овај шизофреничар кретен (сретен) је типичан лик који је видо није а камоли пробао и није компетентан да шири негативу и пропаганду , да је он неки који је пуши 10 година сваки дан па да разумем а не сретенкретен неки

znate neku biljku od koje mogu da haludzam, da mogu lako da je nabavim, curke su skupe, kaktusa nema kod nas, a slajbi slabo ima kod mene u gradu, a i ja ne gotivim bas hemiju, vise sam za prirodu, to nije droga :D naravno ne neka biljka ko tatula, necu da se otrujem, neka biljka koja nije otrovna, a da mogu da haludzam

jel zna neko kako nabaviti cbd ulje u Srbiji. Jel koristi neko, iskustva?