Prijava

cbd te ne radi, ako hoces u te svrhe da ga koristis, ako ti treba za lek pravi se od konoplje tj vutre, ali pogledaj koja vrsta ima uglavnom samo cbd, zasadi, pa kad izraste onda napravi ulje, ako si sposoban da nabavis semenke, ali mislim da ona industrijska sto sade na njivama oni sto imaju dozvole, msm da ona ima cbda pa naberi to xd

Dmt mi je zelja da probam u zivotu ali kad budem stariji tipa za 5-10 godma i kasnije

Наставите са детаљима момци, Курир већ трља руке

cbd te ne radi, ako hoces u te svrhe da ga koristis, ako ti treba za lek pravi se od konoplje tj vutre, ali pogledaj koja vrsta ima uglavnom samo cbd, zasadi, pa kad izraste onda napravi ulje, ako si sposoban da nabavis semenke, ali mislim da ona industrijska sto sade na njivama oni sto imaju dozvole, msm da ona ima cbda pa naberi to xd

Ma ne treba mi za rad, nego sam čuo da ima relaksirajuće dejstvo, ublažava anksioznost, daje miran san i tako to. KOliko sam izguglao te dve supstance su antagonisti, s tim da je zbog thc - a marihuana i zabranjena, a cbd izolat nema psihoaktivno dejstvo. Slobodno se prodaje u Hrvatskoj po nekim specijalizovanim prodavnicama, i u mnogim evropskim zemljama (u švajcarskoj recimo). A kod nas samo preko neta neki sumnjivi sajtovi. Nije to još ništa regulisano kako treba. Makar taj cbd kad dozvolili masi da konzumira.

Ja isto 'ocu dmt da probam, al' ne kad budem stariji, hocu sto pre, samo kad bi bila neka sema, al' slabo u Srbiji, nadam se da ce za novu biti nes :D

Kako se kreću cene pečurki zna li ko?

malo offtopic ali , jel ima neko iskustva sa endorfinom , hormonom srece? kako deluje tacnije

proguneš šnit čokolade i bude ti lijepo

Меćа иди болан одспавај мало

Govorim li ja tebi da masturbiraš na poslu, pred gostima? Hvala lijepo.

Ja sam znao ribu koja je pila taj hormon sreće, imala manjak, pa joj prepisao psihijatar. Nudila mi tableticu al nisam hteo...

Na stolu boca vina, opasna kolicina endorfina, koza njena mekana ko svila fina, s kite moje povukla par ciza kokaina

O drogama

K'o o zivom coveku, sve najgore.

msm ono sve ste mi rekli , za cokoladu sam cuo i visnje takodje,ne bi opet pravio lose poteze sa gudrom neko mi rece da je ovo prirodna supstanca koju sadzimo u telu , nekad veca nekad manja,takodje pored toga postoji dopamin pa ovo pa ono sve u svemu deluje mi o k sasvim , jeste ex ex ali neka hvala

Ima neko slicice neke u blizini NS-a

Krepaj narkomancino