Prijava

наркоманчино огавно мрште

Sad gledam ovaj Zagor isti jedan moj ujak alkoholičar.

ahhahaahaha pozdrav za ujaka specijalno

Endorfin? Sreća? Slušaj maćore, digneš guzicu svaki dan u nedelju potrčiš malo, digneš nešto teško, digneš samog sebe na kraju krajeva u skleku ili zgibu, onda se istuširaš, jedeš fino i izađeš na sunce malo razmisliš kako ti je dobro sve što ti je bog dao. Daš sitno cigančadima iz ulice umjesto za cigare i buca endrofin samo tako, SREĆNO ŠAMPIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ttooo braciko tooo sad doduse nije vreme za trcanje snega pun kurac , bar kod nas u Srbiji umrtvljen sam skroz nisam upotrebljiv pa bi to na laksi nacin al gledam sad da nema od toga nista moram da se bacim i na fizicku i na mentalnu aktivnost i ajd da kazem zdravlje ,hvala brate!!

sad doduse nije vreme za trcanje snega pun kurac

Lol druže

Endorfin? Sreća? Slušaj maćore, digneš guzicu svaki dan u nedelju potrčiš malo, digneš nešto teško, digneš samog sebe na kraju krajeva u skleku ili zgibu, onda se istuširaš, jedeš fino i izađeš na sunce malo razmisliš kako ti je dobro sve što ti je bog dao. Daš sitno cigančadima iz ulice umjesto za cigare i buca endrofin samo tako, SREĆNO ŠAMPIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ttooo braciko tooo sad doduse nije vreme za trcanje snega pun kurac , bar kod nas u Srbiji umrtvljen sam skroz nisam upotrebljiv pa bi to na laksi nacin al gledam sad da nema od toga nista moram da se bacim i na fizicku i na mentalnu aktivnost i ajd da kazem zdravlje ,hvala brate!!

Oksitocin? Sreća? Slušaj maćore, digneš guzicu svaki dan u nedelju potrčiš malo, digneš nešto teško, digneš samog sebe na kraju krajeva u skleku ili zgibu, onda se istuširaš, jedeš fino i izađeš na sunce malo razmisliš kako ti je dobro sve što ti je bog dao. Daš sitno cigančadima iz ulice umjesto za cigare i buca oksitocin samo tako, SREĆNO ŠAMPIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

СРЕЋНО ШАМПИОНЕ!!

Cao,sta mislite O drogama
Edit: mozda bi bilo bolje da ja prvo kazem sta mislim o drogama pa tek onda vi.
Imam 27 god i 83 kg,ne pusim niti duvan a kamoli nesto drugo,nemam potrebe za tim.
Profesor fiz i zdrav. Vaspitanja, pozdrav.

Jao sta mi se rade ekseri, ali nema.Jel neko od vas nekad mozda mesao alkohol i lekove za smirenje?E ja sam to jedno vreme radio.

Ova je dušu dala da je vodiš u hitnu na ispiranje pa da je snimaš XD

moze li neko da napise i objasni neke ucestale izraze i tako to za nas laike, vidim dosta stranice forsiraju sad to secenje neko neki kurac

ako je roba čista moraš da je lupiš
ne može na ler možeš samo da kupiš