O drogama

  1. Ovako izgleda konverzacija kada ste na esidu...

    ukoliko izvozite isti trip,lolo

  2. Како може ексер да ради?
    Узмеш, закуцаш и нема ту много логике.

    ААА који фазон из Вијетнама. Ојебо си деџко.

  3. Молим Валдемара да се јави, и да ми каже како је то конзумирао мухару кад сам ја чуо да је отровна и да нема теорије да се једе, али објасни ми цео поступак, и сушење и све, хтео бих и ја да пробам мало, то ми је животна жеља.

  4. Drogovi lošo utiču na zdravljo deteteteta.

  5. Volim drogu. Šta joj fali?
    Heroin me opušta, ali ako ga ubrizgam u venu više od dvaput nedeljno, znam da ću da se navučem. A već mi je rizično, pa smanjujem.
    Kokain, probao nekoliko puta i mnogo dobra stvar, ali skupa.
    Držim se, uglavnom, alkohola i duvana, ne želim da postanem ovisnik.

  6. Он ће да се зајебава са лаким дрогама.

    http://www.youtube.com/watch?v=CMetyPULeQ8

  7. Jebiga, šta da ti kažem.
    Heroin, probaj jednom i batali. Nisi ti toliko jak da ga prevaziđeš.
    Kokain, takođe.
    Drži se kvalitetnog kanabisa, i pazi da ne bude sa ovih prostora.
    (jedanput sam konzumirao prskanu vutru iz Vojvodine, i tokom celog dana sam tripovao da me prati KGB).

  8. Молим Валдемара да се јави, и да ми каже како је то конзумирао мухару кад сам ја чуо да је отровна и да нема теорије да се једе, али објасни ми цео поступак, и сушење и све, хтео бих и ја да пробам мало, то ми је животна жеља.

    Ma nema šta da ti objašnjavam, možeš da je jedeš kao bilo koju gljivu: na pici, sušenu, prženu, može da se mlevena stavlja u alkohol, samo budi pažljiv, kreni od početka sa jednom kapicom, pa sačekaj par sati da vidiš šta će da ti se desi, pošto nisu sve iste jačine, može da te samo pipne, da te uopšte ne pipne, ili da te odveze u dimenziju X (koncentracija muskarina zavisi od uslova u kojima je rasla, ali reakcija zavisi i od tvog organizma). Obrati pažnju da imaš dosta vode, jer će da te probija znoj. Samo da znaš, halucinogeni sastojci su koncentrisani u onoj crvenoj korici.

  9. Nemam neko iskustvo sa drogama, ali znam da me cigare uopšte ne privlače. Često sam letnje raspuste provodio na selu, gde su svi živi pušili. Pa sam tako i ja počeo. Pušio bih po paklu dnevno, čisto zbog društva i meraka, naravno. Onda se avgusta vratim u grad i nikad više ne dobijem teranje da zapalim, iako često sedim u društvu pušača. Prosto ne osećam nikakvu ovisnost od toga i ne vidim poentu trošenja para na te gluposti. Više volim da kupim gurmansku ili burek, lolo

  10. I Marihuana nikog nikada nije ubila. Pa je čak i Bob Marli, koji je pušio više od 20 buksni dnevno, na kraju umro od kancera noge, koji nije hteo da leči iz religijskih razloga.
    Marihuana ne izaziva fizičku zavisnost, već jedino psihičku, koja sama po sebi može biti dosta opasna.
    Da, droga i alkohol ubijaju moždane ćelije, ali potpuno je netačno da one ne mogu da se regenerišu. Kada bi tako bilo, većina ljudi bi bila odavno mrtva.
    Marihuana je jedna od najneistaženijih droga i dan danas se ne znaju tačni uticaji na telo i posledice njenog konzumiranja. Samo se nagađa.
    Jedno je sigurno, što više i češće koristite Marihuanu, THC će duže ostati u vašem telu (pretežno urinu, krvi i kosi). THC, naravno, ima velikog uticaja na moć razmišljanja i zapažanja, dok ne ispari iz organizma. (što kod težih slučajeva može trajati 5-6 meseci po prestanku konzumacije).

  11. Da, droga i alkohol ubijaju moždane ćelije, ali potpuno je netačno da one ne mogu da se regenerišu. Kada bi tako bilo, većina ljudi bi bila odavno mrtva.

    деџго

  12. nebiste pre poznali drogu nida vas klepi po čelenku hehe

    http://www.youtube.com/watch?v=h_Z0IqAIPpY

  13. Ja samo znam da se za posedovanje marihuane ponekad dobija veca zatvorska kazna od recimo ubistva. KUD PLOVI OWAJ BROD?!?!?

  14. Ко не проба Вајт видоу није чоек.

  15. drags dont wrk, dej dzast mejk ju wrs :/

  16. ..A onda je heroin zakucao na vrata našeg malog sela...........Potičem iz mesta u kom je svaki peti čovek registrovani narkoman (od nekih nešto više od 4000 ljudi), mesto u kom apoteka ne može da radi duže od 2 meseca a da bar tri puta ne bude obijena. Kradje automobila, bakra, šunki iz pušnica, upadi u kuće, otimanja, obijanja..Svakodnevna stvar. Bar jednom godišnje dogodi se stravično ubistvo počinjeno od strane nekoga na heroinu, samoubistva mladih takodje nisu retkost.

    Imam baš dosta poznanika i prijatelja po zatvorima, strašno je kada gledaš kako heroin iz godine u godinu proždire mlade ljude oko tebe a ne znaš kako da im pomogneš. Nego ova tema se koliko mi se čini više pretvorila u lajkovanje droga :)

    Razumljivo je da me dosta toga nije izbeglo, mada da nisam imao starijeg burazera ko zna da li bi me bilo. Manite se ljudi gudre, i sintetičke i prirodne. Ekseri i spirale jako prže mozak, spuštanja umeju da budu baš loša i krajnje neprijatna, u spid stavljaju kafu i mišomor, kao uostalom i u dop. PCV- a ili mikrodotova na ovim prostorima hvala Bogu više gotovo i nema, devedesetih su doživeli pravu ekspanziju.

    Brine me što velik broj vas podržava i glorifikje gandžu, bojim se da je u odredjenom smislu ona mnogo gora od ostalih droga. Prvo što je Šiptari prskaju svakoraznim otrovima, drugo što su ljudi u prilici da do nje dodju vrlo lako i upražnjavaju je maltene svaki drugi dan. A ona je tihi ubica:

    - ljudi koji konzumiraju vutru mnogo su mirniji i manje se bune od drugih, iako su u istom kurcu
    - prži reproduktivni sistem
    - zvuči isprazno, ali stvarno prestaješ da sagledavaš svet i svoju ulogu u njemu na zdrav način
    - gandža je alternativa, a kada si primoran da iz sveta bežiš u alt u opasnom ste kurcu i ti i svet
    - neće ni u kojoj meri poboljšati tvoje stvaralaštvo i dati ti inspiraciju.

    Ne kažem da su ljudi koji vole korove budale i maloumnici, ali manimo se svega toga koliko god je moguće.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.