O drogama

  1. To sto ga nema u Srbiji ne znaci da ga nema u LA!

    Znači, LA

  2. @Manijak Decko, da ti se pravdam nemam nameru.

  3. Inace od ostalih stvari probao sam skoro sve ali meskalin je prava stvar, drzi te par sati, nema zestokih tripova a uzivancija zagarantovana.

    De opisi trip

  4. Interesantno je to da iako sam cepao cetiri dana sedmicno u proseku po 2 grama za noc, nisam imao potrebu da svakodnevno uzimam.

    realno, nisi imao potrebe da svakodnevno uzimaš.

  5. Meskalin cist ne postoji. Odredjene ilegalne tekile sadrze do 70% meskalina. Imas osecaj visoke opijenosti bez efekata teturanja, mucnine. Zamisli da popijes 3 flase zestine a lepo ti. To ti je meskalin.

  6. Jbem vas usta drogoška, sve vas treba preseliti u LA!

  7. Izvinjavam se, jebem vas usta.

  8. Interesantno je da se metoda "secovanja" droge primenjuje i na mleveno meso za rostilj, to sam skontao tek kada mi se jedan buraz zaposlio u klanici, pa ga doneo direktno odatle...Mnogo jako moras da pazis da ne riknes. Prvo ga secuje onaj sto kupi 100 kila, pa onda oni sto kupe po dvadeset za prodaju, pa onaj sto je njegova pljeskavicarnica...

  9. Kizo, viš da ga klabing sjebavao. taj klabing mora da je gori i od metalike.

  10. Znam momke koji su cepali po 3 grama dnevno. I imali su jebenu potrebu da uzimaju svaki dan! Nisam dupli.

  11. У ком је облику мескалин и како се конзумира?

  12. Tako će on i vas, a vi se drogajte! Šta mislite, oklen njemu tolke pare za drogovanje? Pa dala mu sekta!

  13. E tu si u pravu! To ti je ne realan svet! Nema nista gore od klabinga.

  14. E onda sam poceo da se ozbiljno bavim klabingom, a gde su klubovi tu je i koks... Interesantno je to da iako sam cepao cetiri dana sedmicno u proseku po 2 grama za noc, nisam imao potrebu da svakodnevno uzimam. I to je tako trajalo pet godina... Ko zna kako bi se sve to zavrsilo da nisam slucajno upoznao sadasnju suprugu i odlucio da batalim. Necete verovati onog trenutka kada sam batalio klabing nisam imao potrebu za drogovanjem. Nisam imao krize, nisam se lecio, bez blokatora, nista.Samo sam se okrenuo porodici. Ne zalim zbog svega, jebai ga bilo mi lepo. Skupa je to zajebancija bila, sprzio sam oko 45000€.

    cool story, bro
    http://www.collection-rolf-heyne.de/_mediacenter/news/zoom/1040_4.jpg

  15. Јеси ти Џони Деп или Бенисијо Дел Торо!?
    Мислим да сам те гледао у филму Фир енд лоутинг ин Лас Вегас.

  16. pola mgra koksa košta valjda oko 40-50 evra kolko sam upućen. znači, ti si nedeljno trošio oko 400-500evra.
    da se ne prezivaš možda mišković? ili subotić?

  17. A jel se jebete sa demonima u klabingu?

  18. Sa mojim klubom sam 2004. za noc zaradjivao oko soma radnim danom a vikendom oko dva. Eto ti para sinko...

  19. kizo

    A jel se jebete sa demonima u klabingu?

    Hahahahahahaahah