Prijava

Pa oživi tu temu. lol

Gumeni, ti ako roknes engleski ima da se zapitas kako je nestalo sve oko nas lolololo

Brate, prihički se pripremam. :D

Pa oživi tu temu. lol

Ma može, ali sam konto usput malo da izreklamiram onaj forum. Da ne zjapi džabe prazan. Mislim znam da je forum glup, smor, i sve to, ali kontam možda se nekom i svidi pa navrati nekad. ;)

A što se te teme tiče, ovdje, malo je izanđala ja bi rekao, i otišla je u krivom smjeru.

Koliko sam ja vas shvatio, vasiona je ustvari nesto kao zmijica na Nokiji. E sad, ekran te Nokije se postepeno širi, tj. razvlači (ti inflatorni zakoni, šta već).

Па не баш. Васиона би требала да подразумева све што постоји, укључујући и тај екран који се шири.
А имаш и оне теорије о другим световима, поред овог нашег. Ваљда би и њих требало подразумевати под "васионом", "свемиром"... Не капирам што уводе забуну увођењем новог појма "multi-verse", ако се под "uni-verse" већ подразумева све што постоји. Уместо да промене схватање universa као нечега што обухвата само оно што је настало из овог нашег великог праска (ако се већ држимо те теорије) на нешто опширније, уводи се нови термин који преузима проширено значење старог. А и старом термину се мења значење. Да га јебем...

Која тема.

Sve je nastalo od mog prdeža! To vam je Big Bang, ako vas neko bude pitao!

Sve je nastalo od mog prdeža! To vam je Big Bang, ako vas neko bude pitao!

LOL
http://dumpalink.com/videos/Family-Guy-The-Big-Bang-905f.html

A verovatno da vasiona izgleda nesto kao google earth. Zumiras, i kolko god da vrtis zemlju u krug ti si u centru zemlje.
Edit: To mi je sinoc palo na pamet :)

Ne znam baš kako je sve nastalo, ali sam čula da je ovoliko ljudi nastalo jer je Laki mnogo jeb'o.

Bolje se vi zapitajte OD KADA je sve to nastalo? Gde je početak vremena? Šta je bilo prvo?

Naravno, pokušavajući da dobijete odgovore na ova pitanja, zapašćete u teške anomalije.

E tu fizika mož da ga duva. Već je samo bitno mišljene filozofa, koji su po difoltu neshvaćeni.

Почетак времена...

Врло дискутабилно

Bolje se vi zapitajte OD KADA je sve to nastalo? Gde je početak vremena? Šta je bilo prvo?

Naravno, pokušavajući da dobijete odgovore na ova pitanja, zapašćete u teške anomalije.

E tu fizika mož da ga duva. Već je samo bitno mišljene filozofa, koji su po difoltu neshvaćeni.

Postoje stvari koje ljudski rod nikad neće saznati, jer nema i neće biti te nauke i tehnologije koja će odgovoriti na ova Korleoneova pitanja.
Ovaj svijet je previše savršen da bi bio plod neke pičke materine od eksplozije. Navešću samo jedan primjer, ozon, molekul od 3 atoma kiseonika. Da je molekul od 4 atoma kiseonika, ne bi bilo nas, da je od 2, opet nas ne bi bilo. To znači da za postojanje trebamo zahvaliti molekulu od 3 atoma kiseonika. Slučajnost?
Neko je na ovoj temi još postov'o da je najlakše Boga "okriviti" za postojanje svega oko nas, tako nešto....Ja mislim da je još lakše reći da to nije Bog stvorio, jer nema tzv. naučno uporište. Jebiga, kad se dokaže suprotno, mogu i prestati vjerovati...Do tad, ja vidim dalje. Sve ostalo smatram običnim palamuđenjem "pametnica" Vukajlije.

Šalabajzer, nema potrebe da ja postujem, ti si to uradio umesto mene.

Da je molekul od 4 atoma kiseonika, ne bi bilo nas, da je od 2, opet nas ne bi bilo.

Можда би било нечег бољег. Савршенијег.

Можда би било нечег бољег. Савршенијег.

E da, to sam zaboravio postovati..."Možda" je najjači argument na ovoj temi.

То није аргумент. Спекулација. О чему ти причаш?
Узгред

da je od 2, opet nas ne bi bilo.

срамота.

A zašto mislite da sve mora da nastane i ima početak i kraj?
Ako na zemlji važi princip da sve što postoji moralo je nekad i da nastane, a i da će doći dan uništenja tog predmeta, pojave, zašto je vreme, vasiona kao prostor, morala da nastane, jednostavno možda postoji, i to je to. Ne važe svuda isti zakoni.